Miestai

Vilnius Kaunas Palanga

Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje

Vilnius – tai populiariausias Lietuvos miestas, kuris per metus sulaukia daugiausia lankytojų ne tik iš kitų Lietuvos vietovių, bet ir iš viso pasaulio. Todėl atsižvelgdami į klientų poreikius įkūrėme automobilių nuomos punktą Vilniuje, kuriame Jums patogiu laiku, galėsite atsiimti išsirinktą ir jau paruoštą nuomai automobilį. Pateikite užklausą, dėl automobilio nuomos ir mes su Jumis susisieksime.

 

Ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos Vilniuje

Tiek šiame, tiek ir kituose miestuose galite išsinuomoti automobilį pasinaudoję tomis pačiomis sąlygomis bei pasiūlymais. Jie skirti ne tik trumpalaikei nuomai, bet ir tiems, kam aktuali veiklos ar ilgalaikė automobilio nuoma Vilniuje.

  • Avis Rent pats paprasčiausias variantas, kuris puikiai tiks tuomet, kai automobilio reikės vos kelioms dienoms ar savaitėms. Viskas labai paprasta bei greita. Be to, galima rinktis iš didelės mūsų siūlomų modelių įvairovės.  
Daugiau
  • Avis Flex yra itin lanksti paslauga, kuri gali pasiūlyti ne tik geras sąlygas, bet ir draugišką kainą nuomojantis automobilį nuo 1 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Pagalba kelyje 24 valandas, automobilio priežiūros garantija, pakaitinis automobilis – tai tik keli privalumai, kuriuos gausite kartu pasirinkę Avis Flex paslaugą.
Daugiau
  • Avis Leasing paslauga verslui 24 – 60 mėnesių laikotarpiui. Tai ne tik transporto priemonės nuoma, bet ir viso parko valdymo paslauga. Pasirinkę šią paslaugą verslui Jums niekuo papildomai rūpintis nereikės. Visas problemas, iškilusias dėl automobilių parko valdymo ir priežiūros, palikite mums!
Daugiau

 

Ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos Vilniuje dar niekada nebuvo tokios lanksčios!

Susisiekite su mumis