Miestai

Vilnius Kaunas Palanga

Ilgalaikė automobilių nuoma Palangoje

Neatsitiktinai turime savo automobilių nuomos punktą šiame kurortiniame pajūrio mieste. Kadangi būtent čia atvyksta didžioji dalis lietuvių bei užsienio svečių pailsėti šiltomis vasaros dienomis ir ne tik. O kartais tam prireikia ir transporto priemonės, kurią galima lengvai bei greitai išsinuomoti trumpam laikotarpiui su mūsų Avis Rent paslauga. Tačiau vis dažniau automobilis tampa reikalingas ilgesniam, negu mėnesio laikotarpiui. Todėl savo klientams siūlome ir automobilių nuomą Palangoje nuo 1 iki 60 mėnesių laikotarpiui.  

 

Ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos Palangoje

Myavis.lt svetainėje galima visai paprastai pateikti užklausą, norimai transporto priemonei gauti. O tuomet belieka su mūsų komanda aptarti norimos paslaugos tipą, nuomos sąlygas ir apsilankyti mūsų nuomos punkte Palangoje bei atsiimti Jums paruoštą automobilį.

Fiziniams ir juridiniams asmenims turime paruošę Avis Flex paslaugą, kuri pasižymi itin lanksčiomis sąlygomis. Automobilį galima išsinuomoti 1 – 24 mėnesių laikotarpiui. Taip pat nuomos eigoje galima keisti pasirinktą automobilio modelį bei taip išbandyti kelias skirtingas transporto priemones. Transporto priemonių parkas yra nuolat atnaujinamas, todėl klientai turi galimybę gauti ir išbandyti pačius naujausius modelius.

Daugiau

Verslui siūlome Avis Leasing – veiklos nuomos paslaugą, kuri apima ne tik automobilių nuomą Palangoje, bet ir galimybę pamiršti apie transporto parko valdymo rūpesčius. Kas gali optimizuoti Jūsų įmonės procesus bei leis sumažinti tam skiriamus resursus. Viskas, ką Jums reikės atlikti, tai tik mėnesio eigoje apmokėti vieną vienintelę sąskaitą už suteiktas paslaugas. 

Daugiau

 

Tad nieko nelaukite ir jei Jus domina veiklos ar ilgalaikės nuomos pasiūlymai Palangoje susisiekite su mūsų komanda:

Susisiekite su mumis