Miestai

Vilnius Kaunas Palanga

Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune

Išskirtinės sąlygos pagal kiekvieno kliento asmeninius poreikius. Būtent tokia yra mūsų siūloma ilgalaikės nuomos paslauga Kaune. Be mūsų įprastos ir daugeliui jau gerai žinomos trumpalaikės nuomos paslaugos Avis Rent, galime Jums pasiūlyti ir veiklos bei ilgalaikės nuomos paslaugas tiek verslui, tiek fiziniams asmenims:

  • Avis Flex – ilgalaikė automobilių nuoma leidžia turėti pasirinktą automobilį 1 – 24 mėnesių laikotarpiui itin lanksčiomis sąlygomis ir geriausia kaina. Taip pat, visą nuomos laikotarpį turėsite galimybę pasikeisti pasirinktą transporto priemonę ir taip išbandyti kelis skirtingus variantus. O pasikeitus planams atsisakyti šios paslaugos nesukant galvos, dėl nenumatytų išlaidų.  
Daugiau
  • Jeigu Jūsų įmonei įdomi automobilių nuoma Kaune, tuomet tikrai turėtų būti aktuali Avis Leasing – veiklos nuomos paslauga, kuri pritaikyta išskirtinai verslo poreikiams. Ši paslauga suteikia galimybę gauti norimą automobilį nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiui. Rinktis galima ne tik iš mūsų turimų transporto priemonių modelių, bet jį sukomplektuoti galima ir patiems. Bendradarbiaujame su daugeliu gamintojų, todėl galime savo klientams pasiūlyti atitinkamo automobilio nuomą geriausiomis sąlygomis. Be to, pasirinkus mūsų paslaugą Jums nebereikės rūpintis automobilių parko priežiūra bei su tuo susijusiais klausimais – visa tai bus mūsų atsakomybė.
Daugiau

 

Tad nieko nelaukite ir jei Jus domina veiklos ar ilgalaikės nuomos pasiūlymai Kaune susisiekite su mūsų komanda:

Susisiekite su mumis