Avis Leasing

Automobilių veiklos nuoma – patogesnis automobilių parko valdymas įmonėms.

 

Ar atkreipėte dėmesį, kiek kiekvieną mėnesį išleidžiate automobilio techninės priežiūros ir remonto darbams? O galbūt jau ieškote sprendimo, kuris padėtų sutaupyti laiko bei išvengti rūpesčių, susijusių su automobilių parko priežiūra? Su Avis Leasing – veiklos nuoma galime Jums padėti palengvinti šiuos procesus bei suteikti pilną automobilių parko valdymo paslaugą. 

Avis Leasing, tai Jūsų pasirinkto automobilio veiklos nuoma nuo 2 iki 5 metų, kai į mėnesio nuomos mokėjimą yra įskaičiuojami visi numatomam laikotarpiui ir ridai būtini eksploataciniai kaštai. Ši paslauga leidžia įmonėms sutelkti dėmesį į pagrindinės veiklos plėtrą, negaištant laiko ir energijos automobilių valdymui ir priežiūrai.

 

patogu | taupo laiką | kokybiška

Automobilių veiklos nuoma

VOLKSWAGEN

Arteon R-Line

fuel icon Benzinas
Transmission icon Automatinė
Kaina nuo (PVM įtrauktas 21%)
793€ / mėn.

TOYOTA

RAV 4 AWD

fuel icon Hibridas
Transmission icon Automatinė
Kaina nuo (PVM įtrauktas 21%)
733€ / mėn.

KIA

Sportage

fuel icon Benzinas
Transmission icon Automatinė
Kaina nuo (PVM įtrauktas 21%)
460€ / mėn.

Kokie Avis Leasing privalumai?

  • Renkantis veiklos nuomą su paslaugomis mėnesio mokėjimai nekinta visą nuomos laikotarpį, dėl to lengva planuotis kaštus, išvengiama nenumatytų išlaidų dėl automobilio eksploatacijos.
  • Avis didžiausią dėmesį skiria aptarnavimo kokybei, todėl mes asmeniškai dirbame su kiekvienu klientu.
  • Nuolat stebime rinką, kad prisitaikytume prie besikeičiančių rinkos sąlygų, klientų poreikių, tendencijų, todėl randame sprendimus, kurie padarytų nuomos procesą paprastą ir patogų.
  • Automobilių veiklos nuoma suteikia galimybę rinktis iš visų Lietuvoje parduodamų naujų automobilių, o mes visada patarsime, pasidalinsime patirtimi ir rasime optimalų sprendimą.
  • Nuomos pabaigoje klientams nereikia rūpintis senojo automobilio pardavimu, jis tiesiog grąžinamas ir pakeičiamas nauju.

Ir tai tik dalis mūsų siūlomų privalumų, kuriuos gauna Avis klientai. Mes esame pasirengę išgirsti kiekvieno asmeninius lūkesčius bei pasiūlyti geriausiai Jūsų verslui tinkantį variantą, atsižvelgiant į konkrečią situaciją bei poreikius. Ši automobilių veiklos nuoma įmonėms, garantuoja patogesnį automobilių parko valdymą.

Kodėl verta rinktis mus?

Tikrai ne atsitiktinai vis daugiau verslų renkasi bei domisi šia automobilio veiklos nuoma. Tai gali būti aktualu tiek mažesnėms įmonėms, tiek ir itin didelėms bendrovėms. Su Avis Leasing, Jūs išsirenkate Jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę, nuomos laikotarpį, ridą bei paslaugas.

Jau daugiau nei 30 metų Lietuvoje sėkmingai vykdome veiklą bei suteikiame galimybę mėgautis kelionėmis be rūpesčių. Stengiamės, jog santykiai su klientais būtų ilgalaikiai, todėl mūsų siūlomos paslaugos yra itin lanksčios. 

Susisiekite su mumis:
El. paštas: leasing@avis.lt
Telefonas: +370 5 230 6818