Dažniausiai užduodami klausimai

 

Jei neradote atsakymo į rūpimą klausimą, susisisiekite su mumis:

Automobilių veiklos nuoma | Avis Leasing

Tai pasirinkto automobilio, veiklos nuoma, nuo 2 iki 5 metų, kai į mėnesio nuomos mokėjimą yra įtraukiami visi numatomam laikotarpiui ir ridai būtini eksploataciniai kaštai. Nuomos periodo pabaigoje klientas sutartį gali pratęsti, gali grąžinti automobilį, pakeisti jį nauju. Ši paslauga yra skirta įmonėms.

Galima rinktis iš visų Lietuvoje parduodamų naujų automobilių, o mes patarsime ir pasidalinsime patirtimi.

Mėnesio nuomos mokėjimas priklauso nuo pasirenkamo automobilio kainos, nuo nuomos laikotarpio, nuomos ridos bei įtraukiamų paslaugų kiekio.

Mes dirbame Lietuvoje jau  daugiau nei 30 metų. Nuolat stebime rinką, kad prisitaikytume prie besikeičiančių rinkos sąlygų, klientų poreikių, tendencijų, todėl randame sprendimus, kurie padarytų nuomos procesą paprastą ir patogų. Siūlome klientui tvarius sprendimus.

Didžiausią dėmesį mes skiriame aptarnavimo kokybei, todėl mes individualiai dirbame su kiekviena užklausa. Turime savo serviso centrą, suteikiame klientui 24 val. pagalbą 7 dienas per savaitę. Atliekame automobilio paėmimo, grąžinimo, paslaugą nuo durų iki durų, administruojame draudiminius įvykius, rūpinamės klientų padangų keitimu, deriname darbus su servisu. Mes tiesiog taupome klientų laiką.

Renkantis finansinį lizingą, automobilis yra įsigyjamas kaip įmonės turtas, o renkantis veiklos nuomą, jis nuomojamas, mėnesio nuomos mokėjimus įtraukiant į veiklos sąnaudas.

Renkantis veiklos nuomą su paslaugomis, mėnesio nuomos mokėjimai nekinta visą nuomos laikotarpį, lengva planuotis kaštus, išvengiama nenumatytų išlaidų dėl automobilio eksploatacijos. Su Avis Leasing nereikia rūpintis technine priežiūra, sezoninių padangų montavimu, pagalba kelyje, pakaitiniu automobiliu ir kt. 

Nuomos pabaigoje, renkantis veiklos nuomą, nereikia rūpintis seno automobilio pardavimu, jis tiesiog grąžinamas ir pakeičiamas nauju.

Ilgalaikė nuoma | Avis Flex

Avis Flex – ilgalaikė automobilių nuoma (nuo 1 iki 24 mėnesių), į kurią yra įskaičiuotas pilnas techninės priežiūros ir paslaugų paketas.

Avis Flex klientais gali tapti tiek įmonės, tiek fiziniai asmenys,mes visada rasime geriausią sprendimą pagal Jūsų poreikius.

Nuomai suteikiame automobilius iš mūsų nuolat atsinaujinančio trumpalaikės nuomos parko. Tai yra virš 300 automobilių ir daugiau kaip 30 skirtingų modelių Lietuvoje, iki 1000 automobilių visose Baltijos šalyse.

Rinktis galite iš didelės mūsų parko pasiūlos. Automobiliai visada bus nauji ar mažai naudoti ir techniškai tvarkingi. Avis Flex Jums garantuoja fiksuotą kainą visam nuomos laikotarpiui ir jokių paslėptų mokesčių.

Su ilgalaike automobilių nuoma gaunate ne tik transporto priemonę, bet ir pilną jo priežiūrą. Mes atliekame techninius aptarnavimus, keičiame padangas, suteikiame nemokamą pakaitinį automobilį ir 24 valandų pagalbą kelyje visose Baltijos šalyse.

Automobiliu naudokitės tik tiek, kiek Jums reikia. Sutartį galite nutraukti Jums reikiamu metu.

 

Trumpalaikė nuoma | Avis Rent

Avis Rent – trumpalaikė automobilių nuomos paslauga, kurios nuomos laikotarpis nuo 1 iki 30 dienų, su galimybe prasitęsti.

Kaina pirklauso nuo automobilio grupės, sezono ir nuomos trukmės.

Avis nuomos kompanija teikia galimybę kartu su nuomojamu automobiliu įsigyti ir papildomus priedus ir paslaugas. Draudimo paketas automobiliui, pagalba kelyje, navigaciją, vaikiškos kėdutės ir kita.

Esame tarptautinė kompanija, kuri atsakingai žiūri į kliento aptarnavimo kokybę, automobilių parko atnaujinimą ir priežiūrą, kad klientai jaustųsi saugūs kelyje. Teikiami privalumai: automobilių nuoma bet kuriuo paros metu su nelimituota rida, keliavimas po Baltijos šalis be papildomų mokesčių. Lankstus prisitaikymas prie kliento poreikių.

Rezervuoti automobilį galite mūsų svetainėje www.avis.lt

Pagrindiniame puslapyje, reikėtų pasirinkti nuomos vietą, datas ir laiką. Sistema sugeneruos galimus automobilių variantus.