Bendra informacija

„MyAvis“ tinklalapyje naudojami slapukai. Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, saugoma Jūsų naršyklės ir leidžianti šiai įsiminti įvairių tinklalapių ir naršymo seansų informaciją. „MyAvis“ naudoja daugybę „pirmosios šalies“ slapukų, kuriuos generuoja ir naudoja „MyAvis“ tinklalapis, ir keletą „trečiųjų šalių“ slapukų, kuriuos mūsų tinklalapyje generuoja trečiosios šalys. Dėl jų mes galime įsiminti kiekvieną Jūsų užsakymo dalį Jums naršant tinklalapyje, įsiminti Jūsų kliento duomenis ir parodyti tam tikrą turinį, remdamiesi Jūsų parinktimis bei kelione. Slapukai taip pat padeda mums geriau perprasti mūsų tinklalapio lankytojų elgseną, o tai reiškia, kad galime pagerinti Jūsų potyrius.

Slapukuose tekstas visuomet saugomas anonimiškai ir, paprastai, užkoduotai. Slapukuose „MyAvis“ niekada nesaugo asmeninės informacijos.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai smulkios Jūsų lankomų tinklalapių sukuriamos teksto rinkmenos, kuriose saugomi apsilankymų duomenys, kurių tinklalapiui gali prireikti vėliau. Šie duomenys suteikia galimybę tinklalapiui palaikyti informaciją vartant puslapius ir analizuoti Jūsų sąveikos su tinklalapiu būdą.

Slapukai saugūs – juose saugoma tik naršyklės įrašyta informacija, t. y. informacija, kurią lankytojas įveda į naršyklę arba įtraukia į puslapio užklausą. Juose negali būti kodų; jų negalima naudoti Jūsų kompiuteriui pasiekti. Jei koks nors tinklalapis užkoduoja informaciją slapuke, tą informaciją gali perskaityti tik tas tinklalapis.

Slapukai būna dviejų tipų: seanso ir nuolatiniai. Jie naudojami skirtingais tikslais ir juose įrašoma skirtinga informacija.

Seanso slapukuose įrašoma einamojo naršyklės seanso metu naudojama informacija. Šie slapukai automatiškai ištrinami užvėrus naršyklę. Informacija apie Jūsų kompiuterį išlieka tik tol, kol naršote tinklalapyje. 

Nuolatiniuose slapukuose saugoma apsilankymų informacija. Šie duomenys suteikia galimybę tinklalapiams atpažinti Jus kaip sugrįžusį klientą ir atitinkamai reaguoti. Tinklalapiai nustato nuolatinių slapukų gyvavimo trukmę, kuri gali būti nuo keleto minučių iki keleto metų.

Kam reikalingi slapukai?

Slapukus tinklalapis naudoja seansui palaikyti, kai naršote tinklalapyje, per juos seka Jūsų užsakymo duomenis ir prisijungimus. Slapukai naudojami Jūsų kelionei aktualiems duomenims parodyti.

Mūsų partnerių „Google“ ir „Adobe“ tinklo analizės slapukai suteikia mums galimybę stebėti klientų sąveiką su tinklalapiu. Tai suteikia vertingų įžvalgų, dėl kurių galime pagerinti tinklalapį ir savo siūlomus produktus bei paslaugas.

Mes taip pat dirbame su partneriais, kuriančiais trečiųjų šalių slapukus, kuriuos reklamos platintojai vėliau naudoja kituose tinklalapiuose, pagal naršymo istoriją siūlydami Jums tinkamas ir aktualias reklamas. Šiuose slapukuose neįrašoma asmeninė informacija, kad kiti tinklalapiai galėtų nustatyti Jūsų tapatybę – juose saugoma tik naršymo istorija.

Slapukų išjungimas ir ištrynimas

Visos tinklo naršyklės suteikia galimybę apriboti slapukų darbą ar visai juos išjungti per naršyklės nuostatas ar pasirinktis. Naršyklių slapukų apribojimo ir išjungimo būdai skiriasi; instrukcijų, kaip tai padaryti, ieškokite savo naršyklės žinyno meniu.

Naršyklėje taip pat galima peržiūrėti Jūsų kompiuteryje įrašytus slapukus, ištrinti juos po vieną ar sunaikinti visus.

Slapukai – paprastos teksto rinkmenos, tad galima juos atverti ir perskaityti jų turinį. Juose saugomi duomenys dažnai būna užkoduoti arba užrašyti tinklo seansą atitinkančiu skaičių kodu, tad dažnai būna suprantami tik juos sukūrusiam tinklalapiui.

Jei išjungsite slapukus, „MyAvis“ tinklalapis negalės atlikti, kai kurių funkcijų. Slapukų išjungimas taip pat turės įtakos Jūsų naršymo tinklalapyje stebėjimui, tačiau nesutrukdys analizės kodui atpažinti Jūsų apsilankymo.

Kokius slapukus kuria „MyAvis” tinklapis?

„MyAvis“ kuriamuose seanso slapukuose būna tinklo tarnybinės stoties techninės įrangos naudojami duomenys apie tai, kokia tarnybinė stotis apdoroja Jūsų sesiją.

„MyAvis“ tinklalapio kuriamus nuolatinius slapukus naudoja mūsų technologijų partneriai, „Adobe“, „Maxymiser“ ir „Google“. Jie naudojami į tinklalapį ateinančių duomenų srautui, t. y. sugrįžtantiems, o ne naujiems klientams, atpažinti. Juose saugoma informacija naudojama mūsų vardu kituose tinklalapiuose Jums tinkamoms reklamoms pateikti. Šių slapukų ištrynimas neturės įtakos Jūsų potyriams ar „MyAvis“ tinklalapio darbui.