UAB „LITIDEAL“ PRIVATUMO POLITIKOS INFORMACIJA

Šios privatumo politikos sąlygos yra taikomos UAB „LITIDEAL“ (toliau „Ideal“ arba „mes“) veikloje.

Ideal yra bendrovė, priklausanti Osaühing Ideal Baltic įmonių grupei, ir veikia kaip automobilių nuomos prekės ženklų „Avis“, „Budget“ ir „Payless“, priklausančių Avis Budget Group, Inc., nepriklausomas atstovas Lietuvoje.

Prašome skirti laiko susipažinti su taikoma privatumo politika, kaip renkame ir naudojame Jūsų asmeninę informaciją. „Asmenine informacija“ laikome visą informaciją, susijusią su fiziniu asmeniu, kuri identifikuoja arba gali būti naudojama identifikuoti šiam asmeniui.

Tam tikrais atvejais Ideal gali keisti kai kurias šio privatumo politikos dalis, todėl rekomenduojame periodiškai ją peržiūrėti. Jei atliksime pakeitimų, turinčių reikšmingos įtakos Jūsų teisėms, arba (tiek, kiek mums leidžiama) reikšmingai pakeisiančių Jūsų asmeninės informacijos naudojimo tvarką, apie tai Jums pranešime skubiai paskelbdami informaciją savo svetainėse, el. paštu ir (arba) įprastu paštu, prieš pakeitimams įsigaliojant.

Pasirinkite vieną iš toliau pateiktų temų ir sužinokite, kaip renkame, naudojame, dalijamės ir atskleidžiame asmeninę informaciją:

PRADŽIA
TRANSPORTO PRIEMONIŲ NUOMA 
TRANSPORTO PRIEMONIŲ DUOMENYS
NUOTRAUKOS IR VAIZDO ĮRAŠAI 
DUOMENYS INTERNETE
REKLAMA INTERNETE 
RINKODARA 
ANALIZĖ 
VAIKAI 
INFORMACIJOS DALIJIMASIS
JŪSŲ PASIRINKIMAI
APSAUGOS PRIEMONĖS
INFORMACIJOS SAUGOJIMAS 
TARPTAUTINIS PERSIUNTIMAS
JŪSŲ TEISĖS, SUSIJUSIOS SU PRIVATUMU
DUOMENŲ VALDYTOJO KONTAKTINĖ INFORMACIJA

PRADŽIA

Ideal nori, kad jaustumėtės ramūs, suteikdami mums prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos. Šiame privatumo politikos pranešime informuojame, kas daroma su Jūsų asmenine informacija, kai bendradarbiaujate su Ideal, taip pat, kokius su tuo susijusius pasirinkimus turite.

Šie privatumo politikos nuostatai taikomi asmeninei informacijai, kurią Ideal renka, naudoja ir atskleidžia, kai internete arba ne internete naudojatės mūsų produktais ir paslaugomis.

Ideal turi rinkti Jūsų asmeninę informaciją, kad galėtų išnuomoti Jums transporto priemonę ar teikti kitokias paslaugas. Asmeninę informaciją renkame tada, kai ją pateikiate, pavyzdžiui, telefonu, faksu, paštu, el. paštu, nuomos vietoje, pildydami paraišką ar dalyvavimo formą, dalyvaudami mūsų „Avis Preferred“ lojalumo programoje arba tada, kai naudojatės kuria nors Ideal svetaine, mobiliosiomis programėlėmis arba mūsų produktais ir paslaugomis.

Turėkite omenyje, kad tam tikrais atvejais, kai mums nepateikiate reikiamos asmeninės informacijos, negalėsime pateikti produktų ar suteikti paslaugų pagal su Jumis sudarytą sutartį, arba mums gali nepavykti laikytis taikomų teisinių įpareigojimų. Pavyzdžiui, kai iš mūsų nuomojatės transporto priemonę, prašysime tokios informacijos, kaip Jūsų vardas ir pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir vairuotojo pažymėjimas. Jei mums nepateiksite tokios informacijos, negalėsime išnuomoti transporto priemonės. Informuosime Jus, jeigu taip atsitiktų, ir pranešime apie asmeninės informacijos nepateikimo pasekmes.

Kartais iš Jūsų gautą asmeninę informaciją bendriname su kita informacija, gauta iš kitų šaltinių, kad galėtume Jums teikti labiau pritaikytas paslaugas, o Jūs jomis galėtumėte naudotis be rūpesčių. Ši informacija gali apimti Jūsų vardą ir pavardę, kontaktinę informaciją, kelionės maršrutą, rezervacijos duomenis ir kitą informaciją, susijusią su Jūsų užsakymu. Tokios trečiosios šalys apima:

 • Kelionių agentus ar trečiųjų šalių teikiamas rezervavimo paslaugas, kuriais naudojotės atlikdami rezervaciją.
 • Jūsų darbdavį ar asociaciją, jei naudojatės bendrovės / asociacijos paskyra.
 • Mūsų susijusias įmones, kai norima panaudoti „AWD“ numerį, arba tada, kai atliekate rezervaciją bet kurioje bendrovėje, kurią valdo mūsų susijusios įmonės, dėl nuomos paslaugų kitoje mūsų valdomoje bendrovėje.
 • Policiją ir kitas teisėsaugos institucijas, jei nuomos laikotarpiu patekote į eismo įvykį arba patyrėte kokios nors žalos, transporto priemonė buvo apgadinta ar pavogta, taip pat, jei nuomos laikotarpiu Jums buvo skirta bauda už greičio viršijimą, transporto priemonės stovėjimą, reikėjo mokėti rinkliavą ar su eismu susijusią baudą, arba įvykdėte bet kokį su eismu susijusį nusižengimą.

Tikslai, kuriems naudojame šią informaciją, išsamiau apibūdinti likusioje šio privatumo pranešimo dalyje. Duomenų apsaugos įstatymai įtvirtina įvairius pagrindus, kuriais remdamasi Ideal gali naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams, o būtent: 1) jei davėte mums savo sutikimą naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiam tikslui (pvz., jei davėte sutikimą siųsti Jums rinkodaros pranešimus el. paštu); 2) jei tokią asmeninę informaciją turime naudoti tam, kad įvykdytume įsipareigojimus pagal sutartį teikti Jums produktus ar paslaugas (pvz., Jūsų informacija naudojama nuomojant transporto priemonę arba dalyvaujant mūsų lojalumo programoje „Avis Preferred“); 3) jei duomenų tvarkymas reikalingas tenkinant mūsų teisėtus interesus, su sąlyga, kad jie atsveria Jūsų teises ir interesus; 4) jei turime laikytis teisinių įpareigojimų (pvz., atsakyti į valdžios ar teisėsaugos institucijų prašymą pateikti informaciją).

Mūsų teisėti interesai apima išvardytus toliau: a) užtikrinti efektyvų Jūsų ryšių su mumis, įskaitant nuomos santykius, administravimą ir valdymą; b) suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi mūsų paslaugomis ir valdyti savo transporto priemonių parką; c) atlikti tyrimus ir analizę apie tai, kokių paslaugų ar produktų reikia mūsų klientams, ir kaip jie norėtų, kad pagerintume savo paslaugas ir produktus; d) išsiaiškinti, kaip mūsų klientai naudojasi mūsų svetainėmis ir programėlėmis, nustatyti bet kokias problemas, susijusias su svetainių ir programėlių naudojimu ir sužinoti, kaip galėtume pagerinti klientų naudojimosi patirtį; e) papasakoti savo klientams apie įvairius produktus ir paslaugas, kuriuos galime pasiūlyti; f) sužinoti klientų atsiliepimus ir į juos reaguoti; g) geriau pritaikyti ir individualizuoti reklamines akcijas ir privilegijas, kurias siūlome savo klientams; h) užkirsti kelią, aptikti ar ištirti neteisėtą naudojimąsi mūsų transporto priemonėmis ir sistemomis, užtikrinti, kad laikytumėmės įstatymų ir savo politikų; i) spręsti bet kokius ginčus ir situacijas, įvykus nelaimingam atsitikimui, gauti teisinių ar kitokių profesionalių konsultacijų.

Kai naudositės mūsų svetaine ir programėle, leidžiamais atvejais rinksime techninę informaciją apie Jūsų įrenginius. Jei norite sužinoti, kaip duomenis renkame internete, peržiūrėkite skyrių Duomenys internete.

TRANSPORTO PRIEMONIŲ NUOMA

Kai atliekate rezervaciją, nuomojate transporto priemonę ar dalyvaujate vienoje iš mūsų programų, pavyzdžiui, bendrovėms skirtoje programoje arba mūsų lojalumo programoje „Avis Preferred“, renkame informaciją, kad galėtume kuo geriau suteikti savo paslaugas (pavyzdžiui, išnuomoti transporto priemonę, įskaitant transporto priemonės nuomos sutarties vykdymą, vadovaujantis mūsų bendrosiomis nuomos sąlygomis, konkrečios nuomos bendrovės sąlygomis ir nuomos sutartimi, suteikti pageidaujamus pasirenkamus priedus, priimti mokėjimą, išduoti leidimą ir priimti užstatą, suteikti nuolaidas, pateikti pasiūlymus ir suteikti kitokių naudų) ir siekdami savo teisėtų verslo interesų (pavyzdžiui, atlikdami tyrimus ir kurdami naujus produktus ir paslaugas, vykdydami sukčiavimo prevenciją ir saugos patikras, gindami savo įstatymines teises). Mūsų renkama informacija apima:

 • vardą ir pavardę:
 • el. pašto adresą (jei rezervaciją atliekate internete arba norite gauti el. kvitą);
 • namų adresą (sąskaitoms siųsti);
 • išsamią darbdavio informaciją ir bendrovės adresą (jei dalyvaujate bendrovėms skirtoje programoje);
 • telefono numerius, kuriais galime su jumis susisiekti;
 • gimimo datą (pažymėjimo patikrai ir dėl teisinių reikalavimų);
 • lytį (pažymėjimo patikrai);
 • mokėjimo informaciją, pavyzdžiui, Jūsų kredito ar debeto kortelės informaciją (saugos kodas gaunamas tik operacijai – jo nesaugome);
 • mokesčių mokėtojo numerį (jei konkrečiai prašoma);
 • informaciją, nurodytą vairuotojo pažymėjime ir (arba) kitame valdžios institucijos išduotame tapatybės dokumente, įskaitant atvejus, kai esate papildomas konkrečios išnuomojamos transporto priemonės vairuotojas (pažymėjimo patikrai ir dėl teisinių reikalavimų);
 • informaciją, nurodytą kitame tapatybės dokumente, pavyzdžiui, pase ar asmens tapatybės kortelėje, jei Jūsų vairuotojo pažymėjime nėra nuotraukos arba jame sunku Jus atpažinti, taip pat adresą patvirtinančiame dokumente, pvz., sąskaitoje už komunalines paslaugas (saugos ir sukčiavimo prevencijos tikslais). Informacija, kurią renkame ir pasiliekame, apims Jūsų tapatybės dokumentą, kuriame pateikiama Jūsų nuotrauka, tik tais atvejais, kai Jus apie tai informuosime;
 • ypatingų nuolaidų kodus, partnerių narystės numerius, narystę asociacijose, bendrovėms skirtas atlygio programas (jei pageidaujate nuolaidų, ypatingų privilegijų ir taškų programų);
 • ypatingus prašymus ir pageidavimus, įskaitant:

Jūsų pageidavimus dėl pasirenkamų priedų, pavyzdžiui, žalos atlyginimo atsisakymo ir kitokios apsaugos;

kai galima pristatymo ar paėmimo paslauga – adresą, kuriuo paliksime ar iš kur paimsime transporto priemonę, taip pat Jūsų pageidautus bet kokius pasirenkamus priedus;

 • kitą informaciją, kurios gali prireikti, kad galėtume Jums išnuomoti transporto priemonę ir (arba) suteikti paslaugas.

Kai kuriose transporto priemonėse yra globalinė padėties nustatymo sistema (GPS) ar panašaus tipo sekimo įtaisas, kuris taip pat gali rinkti informaciją apie transporto priemonę. Jei norite sužinoti, kokius transporto priemonių duomenis renkame, peržiūrėkite skyrių Transporto priemonių duomenys.

Jei nuomos laikotarpiu patekote į eismo įvykį, patyrėte kokios nors žalos, transporto priemonė buvo apgadinta ar pavogta, arba įvyko mechaninis gedimas, rinksime informaciją apie tokį incidentą, įskaitant Jūsų pranešimą apie incidentą ir bet kokias policijos ar kitų trečiųjų šalių ataskaitas, įskaitant duomenis apie susijusius asmenis, bet kokių žmonių sužalojimų pobūdį ir (arba) žalą transporto priemonei, taip pat pasirinktiems priedams. Šią informaciją naudosime siekdami vykdyti su Jumis sudarytą sutartį (pavyzdžiui, transporto priemonės nuomos sutartį ir (arba) bet kokio pasirenkamo priedo, pvz., draudimo, sąlygas); savo teisėtais verslo interesais (pavyzdžiui, siekdami padengti bet kokius nuostolius ar kompensuoti transporto priemonei padarytą žalą); siekdami laikytis mums taikomų teisinių įpareigojimų (pavyzdžiui, atitinkamoms institucijoms teikti būtinus pranešimus apie incidentą); formuluodami, įgyvendindami ir gindami teisinius reikalavimus, susijusius su tokiu incidentu.

Jūsų nuomos laikotarpiu rinksime informaciją, kur ir kada išsinuomojote transporto priemonę, kur ir kada ją grąžinote, taip pat pageidavimus dėl draudimo, degalų suvartojimą, kilometražą, nelaimingų atsitikimų istoriją ir kitą informaciją, susijusią su transporto priemone ir Jūsų naudojimusi ja. Ši informacija reikalinga tam, kad galėtume teikti Jums norimas paslaugas pagal nuomos sutartį arba tenkindami savo teisėtus verslo interesus (pavyzdžiui, stebėti, kaip naudojamas mūsų transporto priemonių parkas).

Be aukščiau išvardytų, tikslų šią informaciją naudojame tam, kad geriau suprastume savo klientus ir galėtume Jums teikti aktualius pasiūlymus.

Taip pat rinksime informaciją apie bet kokias nuomos laikotarpiu Jums paskirtas baudas už greičio viršijimą, transporto priemonės stovėjimą, rinkliavas ar kitokias su eismu susijusias baudas, arba Jūsų padarytus su eismu susijusius nusižengimus, kai tokią informaciją mums pateiks bet kokia teisėsaugos institucija. Tokią informaciją naudosime siekdami sutvarkyti tokios baudos sumokėjimą ar išspręsti nusižengimą pagal transporto priemonės nuomos sutartį, kurią sudarėme su Jumis.

Tais atvejais, kai mus informuosite, kad dėl negalios Jums reikalinga pritaikyta transporto priemonė arba kito vairuotojo pagalba, naudosime šią informaciją, kad galėtume Jums suteikti prašomą paslaugą, jei duosite mums aiškų sutikimą, kad galime naudoti tokią informaciją.

Kai įsigyjate dovanų kuponą ar čekį, renkame informaciją apie dovanos gavėjo vardą, pavardę ir pašto adresą, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą. Šią informaciją naudosime tik konkrečiam tikslui, kuriam ji buvo pateikta. Jei manote, kad kuris nors iš Jūsų kontaktinių asmenų suteikė mums Jūsų asmeninę informaciją, o Jūs norėtumėte paprašyti pašalinti ją iš mūsų duomenų bazių, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių, naudodamiesi toliau esančiame skyriuje Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytais duomenimis.

„AVIS PREFERRED”

Jei nuspręsite prisijungti prie mūsų lojalumo programos „Avis Preferred“, rinksime ir saugosime informaciją apie Jūsų vardą ir pavardę, kontaktinius duomenis, vairuotojo pažymėjimo duomenis ir gimimo datą, kad galėtume sukurti Jums „Avis Preferred“ paskyrą pagal programos „Avis Preferred“ sąlygas ir nuostatas.

Šią informaciją kartu su duomenimis apie Jūsų buvusius ir būsimus nuomų sandorius naudosime siekdami leisti Jums pasinaudoti programos „Avis Preferred“ narystės privalumais, įskaitant greitosios registracijos paslauga mūsų nuomos vietose, galimybę savarankiškai tvarkyti užsakymų informaciją per mūsų programėlę, taip pat teikti Jums kitų privilegijų, į kurias turite teisę kaip programos dalyvis, pavyzdžiui, nemokamą transporto priemonės pagerinimą ir nemokamą nuomą.

Šią informaciją taip pat naudosime siekdami pritaikyti pranešimus, kuriuos galime Jums siųsti, ir (arba) akcijas, kurias tam tikrais atvejais Jums galime pasiūlyti Jums, kaip „Avis Preferred“ nariui.

Be to, šią informaciją naudosime savo vidinei analizei, tirdami, kaip klientai naudojasi mūsų paslaugomis ir kaip galėtume pagerinti savo teikiamas paslaugas.

DRAUDIMO PRODUKTAI

Jei pageidavote bet kurio draudimo produkto iš tų, kuriuos siūlome kartu su nuoma, Jūsų asmeninę informaciją perduosime draudikui, kuriam priklauso šis produktas.

Tuo atveju, jei pareikšite pretenziją dėl kurio nors iš šių draudimo produktų, Jūsų asmeninė informacija, susijusi su pretenzija, bus pateikta draudikui ir bet kokiam paskirtam tyrėjui. Tai darome siekdami įvykdyti su Jumis sudarytos sutarties sąlygas, taip pat suformuluoti, įgyvendinti ar ginti bet kokius susijusius teisinius reikalavimus.

Jūsų asmeninę informaciją draudikas naudos pagal savo privatumo pranešimo nuostatas.

TRANSPORTO PRIEMONIŲ DUOMENYS

Kai kuriose transporto priemonėse, kurias išsinuomojate iš mūsų, gamybos metu ar vėliau yra įtaisomas įrenginys, skirtas prisijungti prie interneto (prijungtas automobilis) ir leidžiantis mums siųsti komandas bei gauti tam tikros informacijos apie transporto priemonę, įskaitant globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) pateikiamus geografinius vietovės duomenis. Jei iš mūsų nuomojatės prijungtą automobilį, Jūsų asmeninė informacija bus tvarkoma pagal šį privatumo pranešimą ir priedą dėl privatumo, taikomą prijungtiems automobiliams, kuris pridėtas prie bendrųjų nuomos sąlygų (ar kitokio panašaus pranešimo dėl prijungtų automobilių, kurį galime Jums pateikti ateityje).

NUOTRAUKOS IR VAIZDO ĮRAŠAI

Kaip atitinkamoje vietoje nurodyta ženklais, Ideal nuomos vietose yra įtaisytos apsauginės vaizdo stebėjimo sistemos, taip pat kameros, kurios įrašo, kaip mūsų automobiliai išvyksta / grįžta į mūsų aikštelę. Apsauginės vaizdo stebėjimo sistemos ir kamerų naudojimo tikslas – Ideal nuosavybės, o taip pat Ideal darbuotojų ir klientų apsauga ir saugumas. Teisinis pagrindas – Ideal teisėtas interesas.

Toliau pateikiame trumpą pagrindinių vaizdo stebėjimo sąlygų aprašymą:

 • Vaizdo stebėjimo kamerų naudojimo teisinis pagrindas – teisėtas interesas
 • Trumpas stebėjimo sistemos aprašymas – skaitmeninė
 • Kam vaizdo įrašas gali būti perduotas – policijai, Sienos apsaugos tarnybai
 • Kas turi prieigą prie stebėjimo sistemų ir įrašų – tik tie Ideal darbuotojai, kuriems prieiga yra reikalinga jų darbo funkcijoms atlikti
 • Kiek laiko duomenys saugomi – įrašai saugomi 1 mėnesį, praėjus nurodytam laikui vaizdo sistema pradeda automatiškai perrašyti informaciją
 • Stebėjimo laikas – visą parą
 • Stebėjimo tipas – įrašymas su galimybe peržiūrėti pagal pareikalavimą
 • Kas daroma, kad stebėjimo sistema renkami duomenys būtų apsaugoti – įrašai saugomi serverio patalpoje, prieigą turi aukščiau nurodyti asmenys
 • Kaip asmuo gali susipažinti su apie jį sukauptais duomenimis – jei norite susipažinti su sukauptais duomenimis, prašome kreiptis į mus el. pašto adresu sales@avis.lt. Susipažindami su duomenimis turite atsižvelgti į tai, kad įrašus saugome tik 1 mėnesį, taip pat ir į tai, kad saugodami įrašuose esančių kitų asmenų teises ir interesus privalome jų tapatybę paslėpti, todėl negalime užtikrinti, kad susipažinti su duomenimis galėsite iš karto

DUOMENYS INTERNETE

Kai atsisiunčiate, lankotės ir naudojatės mūsų svetainėmis ir (arba) programėlėmis, Ideal automatiškai renka techninę informaciją. Šiame skyriuje plačiau paaiškinta, kokią techninę informaciją renkame ir kodėl tai darome.

IP adresai ir kita automatiškai renkama informacija: kai lankotės mūsų svetainėse, galime rinkti informaciją apie Jūsų IP adresą, kad būtų lengviau diagnozuoti problemas, susijusias su mūsų pagrindiniais kompiuteriais, sistemos administravimo tikslais, siekdami pateikti apibendrintą informaciją savo verslo partneriams, taip pat atlikti mūsų svetainės naudojimo auditą. Paprastai IP adresų nesusiejame su niekuo, ką būtų galima identifikuoti asmeniškai. Tam tikromis aplinkybėmis IP adresus galime naudoti, kad mums būtų lengviau Jus identifikuoti, jei, mūsų nuomone, tai būtina siekiant užtikrinti mūsų svetainės naudojimo sąlygų laikymąsi arba apsaugoti mūsų paslaugas, svetainę, naudotojus ar kt. Taip pat galime rinkti informaciją apie Jūsų naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (ISP), nukreipimo / išėjimo puslapius, mūsų svetainėje peržiūrėtus failus (pvz., HTML puslapius, grafinius objektus), operacinę sistemą, datos / laiko žymą ir (arba) spustelėjimų srauto duomenis, kad apibendrintai išanalizuotume tendencijas ir administruotume svetainę.

Seanso pakartojimas: kai lankotės mūsų svetainėje, kartais taip pat įrašome informaciją apie Jūsų naršymo seansą, įskaitant, kuriuose puslapiuose lankėtės ir kokias formas svetainėje pildėte. Šią informaciją peržiūrime siekdami identifikuoti bet kokias mūsų svetainių veikimo technines problemas ir pagerinti naudotojo sąsają mūsų svetainėse. Bendradarbiaujame su trečiosiomis šalimis, padedančiomis šios paslaugos kontekste, ir ši informacija bus perduodama tokiai trečiajai šaliai šiuo tikslu, bet nebus atskleista jokiai kitai trečiajai šaliai.

Slapukai ir kitos panašios technologijos:  išsamią informaciją apie tai, kaip naudojame slapukus, galite peržiūrėti mūsų slapukų politikoje, kurią rasite adresu https://www.avis.lt/cookie-policy

Mobiliojo naudojimo analizė: kai atsisiunčiate mūsų „Avis“, „Budget“ ir „Payless“ automobilių nuomos programėles ir jomis naudojatės, mes pasitelkiame mobiliojo naudojimo analizės programinę įrangą, kad geriau suprastume, kaip mūsų programėlė veikia Jūsų mobiliajame įrenginyje. Mūsų analizės programinė įranga gali užregistruoti, ar dažnai naudojatės programėle, kaip ja naudojatės, apibendrintus naudojimo ir veikimo duomenis, taip pat – iš kur atsisiuntėte programėlę. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojame informaciją tyrimo tikslais, prašome žiūrėti skyrių Analizė.

Mobilieji GPS ir „Push“ pranešimai: jei duodate mums leidimą, kai naudojatės mūsų „Avis“, „Budget“ ar „Payless“ automobilių nuomos programėlėmis, galime rinkti vietos žymeklius, naudodamiesi Jūsų įrenginyje esančia GPS. Jei apytiksliai žinome, kur esate, programėlė gali užtikrinti Jums geresnį aptarnavimą, pavyzdžiui, rasti Jums artimiausią „Avis“, „Budget“ ar „Payless“ nuomos punktą. Be to, tai padeda mums siųsti Jums „Push“ ir kitokius pranešimus, pritaikytus pagal Jūsų buvimo vietą (pavyzdžiui, netoliese teikiamus ypatingus pasiūlymus) ir susijusius su tam tikrų paslaugų teikimu, pavyzdžiui, pranešimus apie atvykimą ir grįžimą, informaciją apie transporto priemonės vietą, galimus naujinimus ir t. t. Šią informaciją dalinsimės tik su savo žemėlapio paslaugų teikėju mūsų paslaugų teikimo tikslais. Siekdami užtikrinti, kad gautumėte tinkamus pranešimus, turime rinkti tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, pavyzdžiui, operacinę sistemą ir naudotojo identifikacinę informaciją. Jei apsigalvosite ir nebenorėsite dalintis savo buvimo vietos arba gauti „Push“ pranešimų iš programėlės, bet kada galite pakoreguoti savo mobiliojo įrenginio nuostatas, kad išjungtumėte geografinės vietos duomenų perdavimą arba sustabdytumėte „Push“ pranešimų siuntimą. Vis dėlto atminkite, kad išjungę šias funkcijas nebegausite informacijos, pritaikytos Jūsų buvimo vietai, taip pat ypatingų su vieta susijusių pasiūlymų.

REKLAMA INTERNETE

Ideal naudojasi trečiųjų šalių paslaugomis, kurios teikia internetinę ar elektroninę reklamą mūsų vardu. Šios trečiosios šalys naudoja duomenis apie Jūsų apsilankymus mūsų svetainėse ir programėlių naudojimą, kad galėtų Jums siųsti pritaikytą reklamą, kuri galėtų Jus sudominti. Ši informacija renkama naudojant slapukus, scenarijus, pikselių žymas, „ETag“, žiniatinklio indikatorius ir kitas technologijas – tai atlieka Ideal ir mūsų trečiųjų šalių reklamos partneriai, vadovaudamiesi mūsų slapukų politika.

RINKODARA

Ideal gali dalintis asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis (kaip išsamiai apibūdinta skyriuje „Informacijos dalijimasis“), kurios padeda mums vykdyti rinkodaros ir reklamos projektus, pavyzdžiui, tvarkyti mūsų socialinės žiniasklaidos puslapius, rengti konkursus, totalizatorius ar kitokias akcijas, arba siųsti reklaminius pranešimus.

Siųsdami Jums reklaminius pranešimus, Jūsų asmeninę informaciją naudosime tik tada, kai būsite davę sutikimą gauti reklaminius pranešimus, arba tada, kai tai daryti mums leis taikytini įstatymai. Šie reklaminiai pranešimai Jums bus siunčiami elektroniniu būdu arba Jūsų pašto adresu.

Nenorite iš Ideal ir mūsų partnerių gauti reklaminių ir rinkodaros laiškų, el. laiškų ir tekstinių žinučių? Ne bėda! Bet kada galite atšaukti savo sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros arba pranešti mums, kad nenorite gauti tokių reklaminių pranešimų. Kaip tai padaryti, nurodyta skyriuje Jūsų pasirinkimai.

ANALIZĖ

Naudojame analizės programinę įrangą, pavyzdžiui, „Adobe Analytics“, „Google Analytics“ ir kitokią, kad geriau suprastume, kaip veikia mūsų programinė įranga mūsų svetainėse ir Jūsų įrenginyje esančiose programėlėse. Šios programinės įrangos priemonės registruoja techninę informaciją apie Jūsų įrenginį, taip pat naudojimo informaciją, pavyzdžiui, kaip dažnai naudojatės mūsų svetaine ar programėle, kuriomis svetainės ar programėlės funkcijomis naudojatės arba nesinaudojate, kuriuose svetainės puslapiuose lankotės, iš kur atsisiuntėte programėlę, taip pat informaciją apie Jūsų lankymąsi svetainėje, įskaitant kai kurių universaliųjų adresų spustelėjimų srauto į mūsų svetainę, joje ir iš jos, duomenis. Išsamesnė informacija apie šias priemones pateikiama mūsų slapukų politikoje.

Norite sužinoti, kas vyksta, kai lankotės mūsų svetainėse arba naudojatės mūsų programėlėmis? Daugiau galite sužinoti skyriuje Duomenys internete.

VAIKAI

Ideal svetainės, programėlės ir paslaugos neskirtos jaunesniems nei 16 metų vaikams. Tai apima bet kokias nuorodas į kitas svetaines, kurias teikiame Jūsų patogumui. Dėl jokios priežasties sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš vaikų. Jei manote, kad Ideal gavo asmeninės informacijos iš Jūsų vaiko ar kito nepilnamečio, prašome kreiptis į mus skyriuje Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytu adresu.

INFORMACIJOS DALIJIMASIS

Ideal gali naudoti ir dalintis Jūsų asmeninę informaciją ir transporto priemonės duomenis, kaip nurodyta toliau:

Trečiosios šalies gavėjas Atskleidimo tikslas Teisinis tvarkymo pagrindas
Bendrovės, priklausančios Avis Budget Group, Inc. bei Osaühing Ideal Baltic įmonių grupėms – siekiant įvykdyti mūsų sutartį su Jumis ir suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, taip pat tobulinti savo veiklą
 • Atlikti ir patvirtinti Jūsų nuomos rezervaciją;
 • Vykdyti mūsų atlygio programą ir atnaujinti partnerių taškus bei atlygį;
 • Prisijungti prie Jūsų bendrovės ir komercinių paskyrų;
 • Padėti navigacijos klausimais ar planuojant maršrutą;
 • Teikti pagalbą klientams;
 • Spręsti rinkliavų, eismo ar stovėjimo pažeidimų klausimus;
 • Spręsti bet kokius reikalavimus, susijusius su nelaimingais atsitikimais ir (arba) sužalojimais;
 • Teikti pagalbos kelyje paslaugas;
 • Apsaugoti ar ginti mūsų, mūsų darbuotojų, klientų ir kitų asmenų teises ar gerovę;
 • Patvirtinti saugaus vairuotojo kriterijus kvalifikuotiems vairuotojams.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai;
 • Teisiniai įpareigojimai;
 • Sutikimas.
Kelionių agentai – siekiant įvykdyti mūsų sutartį su Jumis, kai naudojatės kelionių agentų paslaugomis, taip pat suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, ir tobulinti savo veiklą
 • Atlikti ir patvirtinti Jūsų nuomos rezervaciją;
 • Apdoroti mokėjimus ir pinigų grąžinimą;
 • Padėti navigacijos klausimais ar planuojant maršrutą;
 • Teikti pagalbą klientams;
 • Teikti pagalbos kelyje paslaugas;
 • Apsaugoti ar ginti mūsų, mūsų darbuotojų, klientų ir kitų asmenų teises ar gerovę.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
Jūsų darbdavys ar organizacija – siekiant suteikti Jums galimybę pasinaudoti bendrovėms ar asociacijoms skirtos programos privalumais, taip pat suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, ir tobulinti savo veiklą
 • Patikrinti vairuotojo pažymėjimą ar kitus valdžios institucijų išduotus tapatybės dokumentus.
 • Patikrinti teisę naudotis paskirta paskyra ir nuolaidos kodais;
 • Prisijungti prie Jūsų bendrovės ir komercinių paskyrų.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
Brokeriai – siekiant įvykdyti mūsų sutartį su Jumis, kai nuomos paslaugas užsakote per juos, taip pat apsaugoti mūsų verslą nuo apgaulės ir įsiskolinimų
 • Atlikti ir patvirtinti Jūsų nuomos rezervaciją;
 • Apdoroti mokėjimus ir pinigų grąžinimą;
 • Teikti pagalbą klientams;
 • Išieškoti skolas;
 • Tikrinti, ar nėra apgaulės.
 • Teisėti interesai.

Rezervacijos sistemos – siekiant įvykdyti mūsų sutartį su Jumis, kai naudojatės rezervavimo sistemomis, taip pat suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, ir tobulinti savo veiklą

 • Atlikti ir patvirtinti Jūsų nuomos rezervaciją.
 • Patikrinti teisę naudotis paskyra ir nuolaidos kodais;
 • Apdoroti mokėjimus ir pinigų grąžinimą;
 • Apsaugoti ar ginti mūsų, mūsų darbuotojų, klientų ir kitų asmenų teises ar gerovę.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
Kredito kortelių išdavėjai – siekiant gauti mokėjimą iš Jūsų
 • Apdoroti mokėjimus ir pinigų grąžinimą;
 • Tikrinti, ar nėra apgaulės;
 • Išieškoti skolas.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
Verslo klientų vadybininkas – siekiant suteikti Jums galimybę pasinaudoti bendrovėms ar asociacijoms skirtos programos privalumais, taip pat suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, ir tobulinti savo veiklą Jei nuomojatės per bendrovės, narystės ar kitokią panašią komercinės organizacijos paskyrą, asmeninę informaciją galime dalintis su organizacija, kuri tvarko paskyrą savo pačių tikslais. Rekomenduojame peržiūrėti bendrovės privatumo politiką, kad daugiau sužinotumėte apie jos privatumo praktiką.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
Reklamos agentas – siekiant suteikti Jums galimybę pasinaudoti bendrovėms ar asociacijoms skirtos programos privalumais, taip pat suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, ir tobulinti savo veiklą
 • Vykdyti mūsų atlygio programą ir atnaujinti partnerių taškus bei atlygį;
 • Apsaugoti ar ginti mūsų, mūsų darbuotojų, klientų ir kitų asmenų teises ar gerovę.
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
IT paslaugų teikėjai, įskaitant IT platformų teikėjus ir žiniatinklio analizės paslaugų teikėjus – siekiant įvykdyti mūsų sutartį su Jumis ir suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, taip pat tobulinti savo veiklą
 • Palaikyti mūsų IT sistemas ir infrastruktūrą;
 • Vykdyti mūsų IT sistemų ir infrastruktūros techninę priežiūrą;
 • Teikti duomenų prieglobos ir kitokias duomenų tvarkymo paslaugas;
 • Teikti analizės paslaugas, susijusias su tuo, kaip naudojatės mūsų svetaine, siekiant identifikuoti bet kokias technines ar naudotojo sąsajos problemas ir (arba) atlikti su svetaine susijusius patobulinimus.
 • Teisėti interesai.
Valdžios, reguliavimo ir teisėsaugos institucijos – siekiant įvykdyti mūsų teisinius įsipareigojimus
 • Patikrinti Jūsų vairuotojo pažymėjimą ir įsitikinti, kad atitinkate mūsų saugaus vairuotojo kriterijus;
 • Šių institucijų prašymu, jei atskleidimas būtinas ar leidžiamas pagal įstatymą;
 • Siekiant imtis veiksmų dėl neteisėtos veiklos, eismo nusižengimų ar paslaugų teikimo sąlygų pažeidimo;
 • Jei turėsime svaraus pagrindo tikėti, kad yra kritinis atvejis, keliantis grėsmę Jūsų ar kito asmens saugumui;
 • Kitais įstatymo reikalaujamais ar leidžiamais atvejais.
 • Teisiniai reikalavimai;
 • Teisėti interesai.
Automobilių stovėjimo paslaugų teikėjai ir automobilių stovėjimo aikštelių valdytojai
 • Su Jūsų netinkamu automobilio pastatymu susijusių baudų surinkimas, atliekamas automobilių stovėjimo paslaugų teikėjų ir automobilių stovėjimo aikštelių valdytojų
 • Teisėti interesai;
 • Sutarties įvykdymas.
Draudimo bendrovės ir pretenzijų tyrėjai – dėl bet kokio draudimo produkto, kurį įsigijote kartu su nuoma
 • Teikti Jūsų pageidautą draudimo produktą, vykdyti su juo susijusį aptarnavimą;
 • Spręsti bet kokias pretenzijas, kurios gali būti pateiktos pagal atitinkamą draudimo polisą
 • Sutarties įvykdymas;
 • Teisėti interesai.
Profesionalūs konsultantai, įskaitant teisinius ir finansų patarėjus
 • Rizikų valdymas, profesionalių konsultacijų gavimas;
 • Rengimas, pareiškimas ir gynimas teisinių reikalavimų.
 • Teisėti interesai.
Kiti paslaugų teikėjai, tiek, kiek yra pagrįstai būtina suteikti konkrečias paslaugas (pvz. pašto paslaugų teikėjai, kurjeriai) ar užtikrinti veiklos tęstinumą (pvz. buhalterinių paslaugų teikėjai, skolų išieškojimo paslaugų teikėjai)
 • Konkrečių paslaugų vykdymas;
 • Veiklos tęstinumas
 • Teisiniai įsipareigojimai;
 • Teisėti interesai.

Jūsų asmeninę informaciją taip pat galime perduoti ar priskirti trečiosioms šalims, jei įvyktų bendrovės pardavimas, sujungimas, konsolidavimas, valdymo pasikeitimas, išteklių perleidimas, bankrotas, reorganizacija ar likvidavimas. Jei ginsime teisinius reikalavimus, informacija apie Jus, susijusi su tokiais reikalavimais, gali būti atskleista trečiosioms šalims per susijusį teisminį procesą.

Pagal skyriuje Rinkodara išdėstytas nuostatas Jūsų informaciją galime bendrinti su verslo ir reklamos partneriais (jei davėte sutikimą bendrinti informaciją), kad galėtume Jums siųsti informaciją apie produktus ir paslaugas, kurie galėtų Jus sudominti. Jei nuspręsite, kad nebenorite gauti tokių reklaminių ir rinkodaros pranešimų, perskaitykite skyrių Jūsų pasirinkimai ir sužinokite, kaip galite jų atsisakyti.

JŪSŲ PASIRINKIMAI

Jei norite atsisakyti iš Ideal ar mūsų reklamos partnerių gaunamų reklaminių ir rinkodaros el. laiškų, tekstinių žinučių, laiškų paštu ir kitokių formų pranešimų, kuriuos galite gauti pagal skyriaus Rinkodara nuostatas, geriausia jų atsisakyti vienu iš toliau nurodytų būdų:

 • Prisijunkite prie savo paskyros ir atnaujinkite savo profilį.
 • Jums atsiųsto el. laiško apačioje spustelėkite nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“.
 • Skyriuje Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytu el. pašto adresu parašykite mūsų klientų aptarnavimo skyriaus atstovui.

Jei atsisakysite gauti reklaminių ir rinkodaros žinučių, vis tiek galėsime su Jumis susisiekti dėl mūsų verslo santykių su Jumis, pavyzdžiui, paskyros statuso ir aktyvumo naujinimų, prašydami dalyvauti apklausose apie Jums suteiktus produktus ir paslaugas po to, kai nuomojotės iš mūsų, patvirtindami rezervaciją arba atsakydami į Jūsų užklausas ar skundus, taip pat siųsdami panašius pranešimus.

Norite uždaryti paskyrą, nutraukti verslo santykius su Ideal ar kitaip atsisakyti, kad Ideal rinktų, naudotų ar atskleistų Jūsų asmeninę informaciją? Apgailestausime, jei norite mus palikti. Prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyriaus atstovus, kurių kontaktinius duomenis rasite skyriuje Duomenų valdytojo kontaktinė informacija.

Taip pat peržiūrėkite savo teises, kurios nurodytos skyriuje Jūsų teisės, susijusios su privatumu.

APSAUGOS PRIEMONĖS

Mums svarbus Jūsų asmeninės informacijos saugumas. Imamės pagrįstų veiksmų, siekdami užtikrinti, kad Jūsų informacija būtų apsaugota nuo neleistino naudojimo, prieigos, atskleidimo, pakeitimo, sunaikinimo ar praradimo. Finansinei ir mokėjimo informacijai naudojame užkardas ir transportavimo lygmens saugos (TLS) šifravimą. Į saugumą žiūrime labai rimtai, bet kadangi jokia sistema nėra 100 proc. saugi, negalime visiškai garantuoti (ne labiau nei galėtų kokia nors kita organizacija), kad Jūsų asmeninė informacija bus apsaugota.

El. laiškuose, tekstinėse žinutėse ir kituose pranešimuose, kuriuos Jums siunčiame, neprašome finansinės ar mokėjimo informacijos, pavyzdžiui, Jūsų kredito kortelės numerio, slaptažodį, sąskaitos numerio ar PIN kodo. Visada pasitikrinkite, ar bet kokią svetainę, kurioje esate prašomi finansinės ar mokėjimo informacijos, susijusios su mūsų nuoma ar paslaugomis, valdo Avis Budget Group, Inc. ar susijusios įmonės. Gavę įtartiną prašymą nepateikite savo informacijos ir praneškite apie tai, susisiekę su bet kuriuo iš mūsų klientų aptarnavimo skyriaus atstovų, kurių kontaktinius duomenis rasite skyriuje Duomenų valdytojo kontaktinė informacija.

Jūs esate patys atsakingi už tai, kad savo paskyros prieigos slaptažodį, narystės numerius ir PIN kodus laikytumėte saugiai ir patikimai. Niekam jų neatskleiskite. Neleistino naudojimo ar bet kokio kito saugumo pažeidimo, susijusio su Jūsų informacija, atveju turite apie tai kuo greičiau pranešti mums, naudodamiesi žemiau pateikiamais klientų aptarnavimo skyriaus kontaktiniais duomenimis.

INFORMACIJOS SAUGOJIMAS

Ideal Jūsų asmeninę informaciją saugo ne ilgiau nei tai pagrįstai reikalinga arba reikalaujama pagal įstatymus. Kaip ilgai ją saugome, labai priklauso nuo informacijos tipo ir paskirties.

Kriterijai, kuriais remdamiesi nustatome tam tikrų kategorijų duomenų saugojimo laikotarpį, yra tokie:

 • kiek laiko esate „Avis Preferred“ ar bet kokios kitos mūsų lojalumo programos dalyvis, arba bet kokios bendrovėms skirtos programos narys;
 • kaip dažnai nuomojatės iš mūsų arba kada nuomojotės pastarąjį kartą;
 • ar yra sutartinių arba teisinių įpareigojimų, verčiančių mus saugoti duomenis tam tikrą laikotarpį;
 • ar vyksta teisiniai procesai, susiję su nuoma, kurios sandorį sudarėte su mumis, arba kitaip susiję su mūsų ir Jūsų tarpusavio santykiais;
 • ar bet kokiu taikytinu įstatymu, statutu ar reglamentu leidžiama saugoti duomenis tam tikrą laikotarpį;
 • ar asmeninė informacija laikoma specialių kategorijų asmenine informacija, o tokiu atveju paprastai taikomas trumpesnis saugojimo laikotarpis;
 • kokie buvo lūkesčiai dėl saugojimo tuo metu, kai duomenys buvo pateikti mums.

TARPTAUTINIS PERSIUNTIMAS

Nuoma

Kadangi siūlome galimybę išsinuomoti transporto priemonę ir naudotis mūsų paslaugomis daugelyje vietų visame pasaulyje, Jūsų asmeninę informaciją perduosime savo susijusioms įmonėms, Avis Budget Group, Inc. ir kelionių agentams tose vietose, kad būtų galima įvykdyti Jūsų nuomos prašymą ir (arba) sudaryti nuomos sutartį. Tiksli vieta, kur bus persiųsti Jūsų asmens duomenys, priklauso nuo nuomos vietos. Šių vietų sąrašą rasite mūsų svetainėje, adresu https://www.avis.lt/drive-avis/car-hire-locations

Daugelyje ES nepriklausančių šalių, į kurias šiais tikslais gali būti persiunčiama Jūsų asmeninė informacija, nėra taikomas ES Komisijos sprendimas dėl tinkamo asmeninės informacijos apsaugos toje šalyje lygio. Išsamios informacijos apie šias konkrečias šalis galima rasti čia: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/data-transfers-outside-eu/adequacy-protection-personal-data-non-eu-countries_en .

Toks persiuntimas atliekamas arba todėl, kad yra būtinas siekiant įvykdyti sutartį, kurios šalis būsite Jūs, arba dėl ikisutartinių priežasčių. Alternatyviai tinkamas duomenų apsaugos lygis dar užtikrinamas standartinėmis duomenų apsaugos sąlygomis, kurias esame nustatę atitinkamiems gavėjams. Šių standartinių duomenų apsaugos sąlygų kopiją galima gauti kreipiantis Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytu adresu.

Verslo veikla

Be to, informacija, kurią renkame iš Jūsų, gali būti persiunčiama ir saugoma mūsų vardu veikiančių IT paslaugų teikėjų. Konkrečiai tai apima mūsų rezervacijnės sistemos prieglobos paslaugų teikėją, esantį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Taip pat informaciją perduodame daugeliui verslo programų – pavyzdžiui, CRM ir rinkodaros programų – teikėjų ir rinkodaros paslaugų teikėjų. Šie teikėjai daugiausia yra iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Jungtinėse Amerikos Valstijose negalioja ES Komisijos sprendimas dėl asmeninei informacijai suteiktos apsaugos. Vietoj to tinkamas duomenų apsaugos lygis užtikrinamas standartinėmis duomenų apsaugos sąlygomis, kurias esame nustatę trečiosioms šalims. Kopiją galima gauti kreipiantis Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytu adresu.

Kadangi mūsų verslas yra pasaulinės apimties, informaciją perduodame ir Avis Budget Group, Inc. bei Osaühing Ideal Baltic įmonių grupių bendrovėms, nes tam tikrai veiklai grupė naudoja bendras IT funkcijas. Informacijos pasidalinimas šiais tikslais iš Europos Sąjungos daugiausia atliekamas į Jungtines Amerikos Valstijas, nors informacija gali būti perduodama ir į kitas šalis. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir daugelyje kitų šalių, nepriklausančių Europos Sąjungai, nėra taikomas ES Komisijos sprendimas dėl tinkamo asmeninės informacijos apsaugos toje šalyje lygio. Todėl tinkamas duomenų apsaugos lygis užtikrinamas standartinėmis duomenų apsaugos sąlygomis, kurias esame nustatę gavėjams. Kopiją galima gauti kreipiantis Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytu adresu.

JŪSŲ TEISĖS, SUSIJUSIOS SU PRIVATUMU

Pagal taikytinus duomenų apsaugos įstatymus galite turėti toliau nurodytas teises, susijusias su Jūsų asmeninės informacijos tvarkymu.

 • Teisė susipažinti su informacija – galite turėti teisę prašyti asmeninės informacijos, kurią turime apie Jus, kopijos, taip pat prašyti papildomos informacijos, paaiškinančios, kaip asmeninė informacija naudojama.
 • Teisė koreguoti – galite turėti teisę prašyti, kad pataisytume netikslią asmeninę informaciją apie Jus.
 • Teisė pašalinti – galite turėti teisę prašyti, kad pašalintume asmeninę informaciją apie Jus.
 • Teisė apriboti tvarkymą – kai kuriais atvejais galite turėti teisę prašyti, kad nenaudotume asmeninės informacijos, kurią pateikėte (pvz., jei manote, kad Ji netiksli).
 • Teisė perkelti duomenis – galite turėti teisę gauti tam tikrą Jūsų asmeninę informaciją susistemintu, įprastai naudojamu ir įrenginių nuskaitomu formatu, taip pat perduoti tokią informaciją kitam valdytojui.
 • Teisė atšaukti sutikimą – kai Jūsų asmeninę informaciją tvarkome remdamiesi Jūsų sutikimu (įskaitant sutikimus dėl tiesioginės rinkodaros), turite teisę bet kada atšaukti sutikimą. Vis dėlto tai neturės įtakos sutikimu pagrįsto tvarkymo, vykdyto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui. Be to, net ir sutikimo atšaukimo atveju, galime toliau naudoti Jūsų asmeninę informaciją, jei tai būtų leidžiama ar reikalaujama pagal įstatymus.
 • Teisė prieštarauti – kai Jūsų asmeninę informaciją tvarkome remdamiesi savo arba trečiųjų šalių teisėtais interesais, galite tam prieštarauti. Vis dėlto galime turėti teisę ir toliau tvarkyti Jūsų informaciją, remdamiesi savo teisėtais interesais, arba tada, kai tai susiję su teisiniais reikalavimais. Taip pat turite teisę nesutikti, kad Jūsų asmeninę informaciją tvarkytume tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Susisiekite su mumis skyriuje Duomenų valdytojo kontaktinė informacija nurodytu adresu, jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių arba jei turite klausimų apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmeninę informaciją. Taip pat galite pateikti skundą priežiūros institucijai, Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, vdai.lrv.lt/, jei manote, kad Jūsų asmeninę informaciją tvarkome pažeisdami taikytinus įstatymus.

DUOMENŲ VALDYTOJO KONTAKTINĖ INFORMACIJA

UAB „LITIDEAL“
Juridinio asmens kodas: 111444388
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius, Laisvės pr. 3, LT-04215
El. paštas: sales@avis.lt