Volkswagen automobilio nuoma

Volkswagen yra vienas iš žinomiausių pasaulyje automobilių gamintojų, kuris vartotojams siūlo praktiškus ir ekonomiškus modelius. Myavis.lt taip pat savo klientams gali pasiūlyti skirtingus Volkswagen modelius nuomai, iš kurių kiekvienas galės atrasti sau tinkamiausią variantą. Be to, galima rinktis ir iš daugybės kitų gamintojų naujausių automobilių. O tada liks tik nuspręsti, kuriam laikui norėsite turėti pasirinktą transporto priemonę. Jei domina Volkswagen ilgalaikė automobilio nuoma su ypač lanksčiomis sąlygomis tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims susisiekite su mūsų komanda, kuri įvertinus Jūsų poreikius ir parinks tinkamiausią sprendimą būtent Jums.

Ilgalaikės Volkswagen nuomos sąlygos

Viskas labai paprasta, kadangi užklausos formą dėl norimo automobilio galima pateikti internetu ir tuomet liks tik nuspręsti, kuriame Avis atsiėmimo punkte Jums patogiausia bus atsiimti paruoštą automobilį.

Avis Flex paslauga yra skirta visiems, kuriems aktuali VW nuoma nuo 1 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Pats paslaugos pavadinimas nemažai išduoda, jog jo sąlygos itin lanksčios. Suprantame, jog dažnai gyvenime gali pasitaikyti netikėtumų, todėl suteikiame galimybę be papildomų išlaidų bet kada nutraukti sutartį. Taip pat siūlome klientams per tą patį nuomos laikotarpį išbandyti kelis skirtingus automobilius ir pasirinkti labiausiai patinkantį. Tuo labiau, kad turimas parkas yra nuolat atnaujinamas naujausiais automobilių modeliais.

DAUGIAU

Verslui galime pasiūlyti kitą, specialiai įmonėms sukurtą, Avis Leasing paslaugą. Ji suteikia galimybę išsinuomoti automobilį nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiui. Pasirinkus šią paslaugą daugiau niekuo papildomai rūpintis nereikės. Automobilių technine priežiūra bei remonto darbais pasirūpinsime mes. Puikiai suprantame, jog verslui svarbus laikas, todėl norime padėti Jums jį optimizuoti. Taip pat myavis.lt suteikia 24 valandų pagalbą kelyje ir visapusišką pagalbą klientui nuo tos akimirkos, kai klientas informuoja apie įvykį iki automobilio perdavimo klientui po remonto. 

DAUGIAU

Tad, jei domina Volkswagen automobilio ar kitų automobilių nuoma:

Susisiekite su mumis