Toyota nuoma – ieškantiems patikimo varianto

Toyota automobiliai yra žinomi dėl savo patikimumo ir ilgaamžiškumo. Pasirinkdami Toyota automobilio nuomą, galite naudotis automobiliu, kuris nesukels daug techninių problemų. Daugelio vertinami Toyota modeliai puikiai tinka tiek kasdienėms kelionėms, tiek darbui, tiek ir ilgesnėms išvykoms. Ir tikrai ne atsitiktinai Toyota automobilio nuoma tapo vienu iš populiariausių pasirinkimų daugeliui vartotojų. Jei ir Jus domina šio automobilio nuoma susisiekite su mūsų komanda, kuri patars ir pasiūlys geriausią sprendimą būtent Jums.

Ilgalaikės Toyota automobilio nuomos sąlygos

Su Avis Flex paslauga galime pasiūlyti savo klientams Toyota ilgalaikę automobilio nuomą itin lanksčiomis sąlygomis. Ši paslauga suteikia galimybę išsinuomoti automobilį nuo 1 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Tačiau bet kuriuo metu galima nutraukti sutartį ir dėl to nepatirti jokių finansinių nuostolių. Taip pat esant norui galima išbandyti ir kitus mūsų siūlomus modelius per tą patį nuomos laikotarpį. Mūsų siūlomi modeliai: Toyota Corolla, Toyota Yaris, Toyota Camry, Toyota RAV4 ir kiti.

DAUGIAU

Išskirtinai verslui siūloma automobilių veiklos nuoma – Avis Leasing, kur galima pasirinkti Toyota automobilių nuomą nuo 24 iki 60 mėnesių su būtent verslui pritaikytomis sąlygomis.

DAUGIAU

Tad nieko nelaukite ir jei Jus domina Toyota ilgalaikė nuoma ar veiklos nuoma su paslaugomis:

Susisiekite su mumis