Keli žingsniai ir automobilis Jūsų – Tesla nuoma

Tesla automobiliai išsiskiria pažangia elektrinio variklio technologija, inovatyviu dizainu bei kitomis inovatyviomis funkcijomis. Dėl šių ir kitų privalumų Tesla automobiliai tapo itin populiarūs ir sulaukė didelio vartotojų susidomėjimo visame pasaulyje. Daugelis tikrai pasvajoja apie galimybę vairuoti arba bent jau išbandyti šį išskirtinį elektromobilį, kuris gali įveikti ne tik nemažą atstumą, bet ir įsibėgėti išskirtiniai greitai, kartais nukonkuruodamas net sportinius, įprastu varikliu varomus, automobilius. Dabar praktiškai kiekvienas turi  galimybę ne tik išbandyti šį automobilį, bet ir jį turėti su mūsų Tesla automobilio nuoma. Tereikia susisiekti su mūsų specialistais ir ši transporto priemonė gali būti Jūsų!

Ilgalaikės Teslos automobilio nuomos sąlygos

Turime paruošę išskirtinius pasiūlymus tiek fiziniams asmenims, tiek ir verslui pačiomis lanksčiausiomis sąlygomis. Todėl, jeigu kiekvieną dieną norisi keliauti su Tesla elektromobiliu, geriausias pasirinkimas būtų mūsų siūloma Avis Flex paslauga. Ji suteikia galimybę džiaugtis transporto priemonę nuo 1 iki 24 mėnesių.

DAUGIAU

Tuo tarpu verslui siūlome Avis Leasing paslaugą, su kuria elektromobilį galėsite naudoti nuo 24 iki 60 mėnesių. Tačiau geriausia dalis yra ta, jog visą šį laikotarpį nereikės rūpintis nei jo technine priežiūra, nei remonto darbais ar kitais eksploataciniais niuansais. Kadangi mes pasirūpinsime net tokiais dalykais kaip padangų keitimas. Todėl viskas, ką reikės padaryti, tai apmokėti vieną bendrą sąskaitą per mėnesį.

DAUGIAU

Avis automobilių nuoma – tai puiki galimybė, be didesnių investicijų, mėgautis nauju automobiliu – Tesla nuoma Vilnius jau laukia Jūsų!

Tad nieko nelaukite ir susisiekite su mūsų komanda:

Susisiekite su mumis