Škoda automobilio nuoma

Škoda – tai Čekijos Respublikos automobilių gamintojas, žinomas dėl savo patikimų, funkcionalių ir lengvai pritaikomų automobilių. Ši automobilio markė puikiai tinka tiems, kurie neabejingi šio gamintojo vertybėms bei praktiškiems modeliams. Daugelis jų puikiai pažįstami ir užsitarnavę pripažinimą dėl savo išskirtinių savybių. O dabar kiekvienas gali turėti norimą automobilį be didesnių investicijų. Jeigu Jus domina transporto priemonės nuoma ilgesniam laikotarpiui rekomenduojame rinktis iš myavis.lt siūlomų paslaugų asortimento. 

Ilgalaikės Škoda automobilio nuomos sąlygos

Tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims siūloma itin lanksti Avis Flex paslauga, kuri suteikia galimybę išsinuomoti automobilį nuo 1 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Škoda Superb nuoma bei Škoda Kodiaq nuoma yra tai, ką siūlome savo klientams. Tačiau nuolat atnaujiname turimą automobilių parką bei suteikiame galimybę per tą patį nuomos laikotarpį išbandyti skirtingus automobilių modelius bei pasirinkti tinkamiausią.

DAUGIAU
  • Tuo tarpu specialiai verslui yra sukurta Avis Leasing paslauga, kuri leidžia ne tik rinktis iš turimo automobilių parko, bet ir susikomplektuoti praktiškai bet kurį norimą modelį. Kartu galime atrasti geriausią variantą itin palankiomis sąlygomis, nuomos laikotarpiui nuo 24 iki 60 mėnesių. Pasirinkus vieną iš mūsų siūlomų paslaugų – automobilių priežiūra yra mūsų atsakomybė, tad Jums belieka tik mėgautis kelionėmis.
DAUGIAU

Jei ieškote Škoda automobilio nuomos ir norite gauti naujausią informaciją bei pasiūlymus:

Susisiekite su mumis