SEAT automobilio nuoma

SEAT automobiliai žinomi dėl savo modernaus ir išskirtinio dizaino, praktiškų techninių sprendimų ir pažangių saugumo technologijų. Savo klientams galime pasiūlyti naujausius šio išskirtinio gamintojo modelius. Nuomos laikotarpis priklauso nuo Jūsų poreikio: Seat automobilį galite išsinuomoti vos keliems mėnesiams, ar ilgesniam kaip dviejų metų laikotarpiui. Kiekvienam atvejui galime pasiūlyti Jums tinkamą sprendimą.  Jokių didelių įsipareigojimų ar papildomų rūpesčių.

Ilgalaikės SEAT automobilio nuomos sąlygos

Ilgalaikės SEAT automobilio nuomos sąlygos gali skirtis, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos, nuomos laikotarpio bei papildomų priedų. Savo klientams siūlome rinktis paslaugą, kuri atitinka planuojamą nuomos laikotarpį, taip pat rinktis iš naujausių automobilių modelių, kurie nuolat atnaujinami, papildant automobilių parką. Atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius poreikius sukūrėme paslaugas tiek verslui, tiek ir fiziniams asmenims:

  • Avis Flex paslauga skirta tiems, kurie automobilio ieško ilgesniam nei 1 mėnesio laikotarpiui. Su šia paslauga automobilį galite išsinuomoti  iki 24 mėnesių, o per nuomos laikotarpį suteikiame galimybę išbandyti ir daugiau skirtingų transporto priemonių, kurias turime savo automobilių parke. Be to, pasirinkus Avis Flex nereikia nerimauti dėl ilgesnio nuomos laikotarpio, kadangi bet kada galima nutraukti sutartį ir nepatirti jokių finansinių nuostolių. Suprantame, jog gyvenime gali pasitaikyti įvairių situacijų, todėl savo klientams siūlome visapusišką lankstumą.
DAUGIAU
  • Avis Leasing yra verslui siūloma automobilių veiklos nuomos paslauga, kuri suteikia galimybę naudotis transporto priemone nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiu. Verslui, dėl glaudaus bendradarbiavimo su partneriais, galime suteikti galimybę pasirinkti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį automobilio modelį arba jį susikomplektuoti patiems. O visu kitu pasirūpinsime mes. Pasirinkus Avis Leasing Jums nereikia nerimauti, dėl automobilio techninės priežiūros ar remonto darbų – viskuo pasirūpinsime mes. Su šia paslauga gaunate ir pagalbą 24/7, o prireikus suteiksime ir pakaitinį automobilį. Svarbu, jog kelionė ir darbai tęstųsi net jeigu pasitaiko neplanuotų situacijų. Esame pasiruošę visapusiškai padėti. Tai leis išvengti ir papildomų laiko resursų, kuriuos kitu atveju tektų skirti nuosavo automobilių parko priežiūrai. Juk daug svarbiau yra koncentruotis tiesioginėje veikloje bei kaip įmanoma labiau optimizuoti ir supaprastinti visus kitus procesus.
DAUGIAU

Kodėl mes?

Avis yra tarptautinė, viena iš ilgiausiai veikiančių, automobilių nuomos įmonių, gerai žinoma ir vertinama pasaulyje. Mes galime pasidžiaugti savo išskirtinumu ir daugiau nei 30 metų patirtimi Lietuvos rinkoje. Taip pat glaudžiu bendradarbiavimu su automobilių atstovais bei ilgalaikiais santykiais su savo klientais.  Myavis.lt turi didelį automobilių modelių asortimentą, nuo ekonomiškų, mažų automobilių iki prabangių modelių. Tai leidžia pasirinkti automobilį, kuris atitinka Jūsų poreikius ir norus. Savo klientams galime užtikrinti nepriekaištingą automobilių techninę būklę.

Tad, jei ieškote SEAT automobilio nuomos ar kitų automobilių modelių bei norite gauti naujausią informaciją ir pasiūlymus:

Susisiekite su mumis