Renault automobilių nuoma – praktiškas pasirinkimas

Savo klientams galime pasiūlyti daugelio gamintojų naujausius modelius. Ne išimtis ir visiems gerai žinomas Renault prekinis ženklas. Renault – tai prancūziškas automobilių gamintojas, garsėjantis savo įvairiais modeliais, nuo mažų miesto automobilių iki didesnių šeimyninių automobilių ir elektromobilių. Kadangi yra ne vienas Renault modelis, kuris jau yra užsitarnavęs pripažinimą, todėl myavis.lt svetainėje galėsite rasti krovininius Renault Master mikroautobusų pasirinkimus, kurie galės būti naudingi tiek Jūsų verslui, tiek kasdienybėje.

Renault ilgalaikė automobilio nuoma suteikia galimybę mėgautis šiais automobiliais itin lanksčiomis sąlygomis nuo 1-24 mėn. Tačiau, jei domina trumpalaikės automobilio nuomos pasiūlymai, tuomet galima rinktis mūsų Avis Rent paslaugą ir išsinuomoti automobilį nuo 1 iki 29 dienų laikotarpiui. Taip pat esame paruošę išskirtines paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius poreikius.

Kodėl verta rinktis Renault automobilių nuoma?

RENAULT MASTER – yra mikroautobusai, kurie pasižymi tvirtumu, ekonomiškumu yra saugūs ir yra pasiruošę išpildyti visus transportavimo poreikius:

  • Ekonomiškumas – Renault pasižymi ekonomiškais ir efektyviais varikliais, dėl kurių gali būti mažesnės degalų sąnaudos. Tai gana didelis privalumas nuomojant šį automobilį ilgesnėms kelionėms arba daiktų transportavimui.
  • Praktiškas ir universalus pasirinkimas – Renault dažnai įdiegia naujausias technologijas, todėl Renault MASTER mikroautobuse rasite naudingos įrangos, užtikrinančios patogų kasdienį naudojimąsi.

Ilgalaikės Renault automobilio nuomos sąlygos

Jei domina automobilio nuoma ilgesniam nei vieno mėnesio laikotarpiui, tuomet galime pasiūlyti Avis Flex paslaugą. Tai paslauga skirta automobilio nuomai nuo 1 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Šis pasiūlymas leidžia turėti norimą automobilį be didesnių investicijų. Nuolat atnaujiname bei papildome turimą automobilių parką, todėl savo klientams, kurie naudojasi šia paslauga, suteikiame galimybę nuomos laikotarpio metu išbandyti skirtingus automobilių modelius.

DAUGIAU

Tuo tarpu verslui siūlomas dar viena išskirtinė paslauga – Avis Leasing. Ji ne tik suteikia automobilį nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiui, bet ir leidžia pamiršti visus, su transporto parko valdymu susijusius rūpesčius. Neskirkite šiam darbui savo laiko resursų – palikite tai mums! Taip pat su šia paslauga suteikiame pagalbą kelyje visą parą. O prireikus ir pakaitinį automobilį, kuris leis sėkmingai tęsti savo kelionę. Siūlome ne tik Renault automobilio modelius, bet ir galimybę pasirinkti praktiškai bet kurį kitą norimą automobilį arba jį susikomplektuoti patiems. 

DAUGIAU

Dirbdami šioje srityje daugiau nei 30 metų įgijome pakankamai patirties, jog žinotume, ko reikia klientui. Su myavis.lt viskas labai paprasta, jei ieškote Renault automobilio nuomos ir norite gauti naujausią informaciją bei pasiūlymus susiekite su mūsų komanda:

Susisiekite su mumis