Mikroautobusų nuoma

Avis siūlo kelis mikroautobusų tipus nuomai: nuo talpaus ir patogaus keleivinio Toyota Proace bei naujausio – VW Multivan iki erdvaus krovininio Renault Master mikroautobuso. Tad, jei ieškote transporto priemonėms ne tik kelionei, bet ir daiktų transportavimui – kviečiame jau dabar pradėti savo kelionę greitai ir paprastai su Avis nuomuojamais automobiliais!

Pagrindiniai Avis mikroautobusų nuomos privalumai:

Platus mikroautobusų pasirinkimas – Avis gali pasiūlyti įvairaus dydžio mikroautobusus, skirtus skirtingiems poreikiams.

Lankstus nuomos laikotarpis – myavis.lt galite rinktis skirtingus nuomos laikotarpius, nuo vieno iki 60 mėnesių.

Rezervacija – pateikti užklausą norimai transporto priemonei gauti galite labai paprastai ir greitai per myavis.lt internetinį puslapį arba susisiekę su mumis el.paštu – avis@avis.lt arba tel.: +370 5 232 9316 – Avis Flex ir Avis Rent paslaugos ir el.paštu – leasing@avis.lt  arba tel.: +370 5 230 6818 – Avis Leasing paslaugos.

Nuomos kaina – mikroautobusų nuomos kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant nuomos laikotarpį, mikroautobuso dydį, vietą ir sezoną.

Ilgalaikės mikroautobusų nuomos paslaugos

  • Avis Rent – tai pats paprasčiausias variantas, kuomet transporto priemonė reikalinga trumpam laikotarpiui. Su šia paslauga galima išsinuomoti mikroautobusą nuo 1 iki 29 dienų laikotarpiui. Nuomos punktus turime didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Taigi, visuomet bus galima atrasti Jums patogiausią variantą.
  • Avis Flex – tai ne tik krovininių ar keleivinių mikroautobusų nuoma, bet ir galimybė pasirinkti įprastą automobilį nuo 1 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Ši paslauga leidžia turėti norimą transporto priemonę be didesnių išlaidų ar ilgalaikių įsipareigojimų. Taip pat suprantame, jog klientams be galo svarbus lankstumas, todėl suteikiame ir daugiau privalumų. Galite praktiškai bet kada nutraukti nuomos sutartį ir nepatirti jokių papildomų išlaidų. Todėl pasirinkus mūsų transporto priemones nereikia nerimauti dėl neaiškių nuomos sąlygų. Siekiame, jog klientai naudotųsi pačiomis naujausiomis transporto priemonėmis, todėl nuolat atnaujiname turimą automobilių parką. Taigi, jeigu nenorite įsipareigoti, mokėti didelio pradinio įnašo už naują automobilį bei rūpintis jo priežiūra, tuomet ši paslauga kaip tik Jums! Belieka tik džiaugtis nauja transporto priemone bei pamiršti visas su jos priežiūra susijusias problemas.
  • Avis Leasing – tai išskirtinė paslauga verslui, kuri leis išvengti visų, su transporto parko valdymu susijusių, rūpesčių. Šiuo atveju siūlomas nuomos laikotarpis gali būti nuo 24 ir 60 mėnesių. Klientas gali rinktis iš visų Lietuvoje parduodamų naujų automobilių, o mes visada patarsime, pasidalinsime patirtimi, rekomenduosime, rasime optimalų sprendimą. Mėnesinis nuomos mokestis gali kisti priklausomai nuo pasirinkto automobilio tipo, jo įrangos, nuomos trukmės, ridos ir kitų įtraukiamų paslaugų.

Mūsų išskirtinumai

Turime jau daugiau nei 30 metų patirtį Lietuvoje. Per šį laikotarpį sėkmingai užmezgėme ilgalaikius santykius su daugybe klientų, automobilių pardavėjų ir galime pasiūlyti Jums ar Jūsų įmonei geriausias sąlygas bei naujausius automobilius ir mikroautobusus. Todėl  mūsų siūlomos paslaugos leis pamiršti visus rūpesčius, kuriuos gali kelti automobilių priežiūra.

Mums rūpi kiekvienas klientas ir puikiai suprantame, jog kiekvieno iš jų poreikiai gali būti labai skirtingi. Todėl Avis siūlo skirtingas automobilio nuomos paslaugas, iš kurių kiekvienas gali pasirinkti geriausiai jo poreikius atitinkantį variantą.

Taigi, mikroautobusų nuoma dar niekada nebuvo tokia paprasta. Rinkdamiesi Avis siūlomas paslaugas Jūsų lauks lanksčios automobilių nuomos sąlygos pritaikytos pagal Jūsų poreikius. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą:

Susisiekite su mumis