Ieškantiems išskirtinio varianto – Lexus nuoma

Lexus yra prabangių automobilių gamintojas, žinomas dėl savo aukštos kokybės, išskirtinio dizaino ir technologinio pranašumo. Jei norite išsinuomoti Lexus automobilį, tai gali būti puiki idėja su myavis.lt siūlomais automobilių nuomos pasiūlymais. Be kitų turimų automobilių savo klientams siūlome ir šio išskirtinio gamintojo naujausius modelius. Tereikia pasirinkti norimą planą, kuris suteikia galimybę turėti automobilį nuo 1 dienos iki 24 mėnesių, o verslui net iki 60 mėnesių. Siūlome skirtingas paslaugas, kurios galės atitikti kiekvieno iš Jūsų asmeninius poreikius. O visus formalumus su mūsų komanda susitvarkysite labai paprastai ir greitai. Taigi, nėra priežasčių laukti, kai galima norima automobilį turėti jau dabar.

Ilgalaikės Lexus automobilio nuomos sąlygos

Viskas labai paprasta, tereikia pasirinkti konkretų automobilio modelį bei norimą paslaugą tipą. Nuo to priklausys laikotarpis, kuriam bus suteikta automobilių Lexus nuoma bei nuomos kaina. Mūsų siūloma Lexus nuoma Kaune, Vilniuje ar pajūryje suteikia galimybę atsiimti transporto priemonę iš Jums patogiausios vietos.

Avis Flex – itin lanksti Lexus ilgalaikės automobilio nuomos paslauga. Pasirinkus šią paslaugą Lexus automobilis bus Jūsų nuo 1 iki 24 mėnesių. Ir nereikės jokių papildomų investicijų. Per visą nuomos laikotarpį turėsite galimybę nutraukti nuomos sutartį ir dėl to neturėsite jokių papildomų išlaidų. Pagalba kelyje 24/7, pakaitinis automobilis, automobilio techninė priežiūra bei remontas – tik keli privalumai, kuriuos gausite pasinaudoję Avis Flex paslauga. Būtent todėl šis planas vadinamas lanksčiuoju, kadangi klientams suteikiamos itin palankios sąlygos.

DAUGIAU

Avis Leasing – tai paslauga skirta verslui, kuri leidžia išsinuomoti automobilį nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiui. Kas labai patogu įmonėms, kurios nenori rūpintis automobilių technine priežiūra, remonto darbais ir kitais su automobilių parko priežiūra susijusiais rūpesčiais. Pakanka tik apmokėti vieną sąskaitą per mėnesį bei džiaugtis nauja transporto priemone..

DAUGIAU

Tad nieko nelaukite ir jei Jus domina Lexus ilgalaikės nuoma Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose – susisiekite su mūsų komanda:

Susisiekite su mumis