KIA automobilių nuoma

Avis didžiuojasi galėdama pasiūlyti įvairių gamintojų transporto priemonių, įskaitant populiarius ir patikimus KIA modelius. Suprantame, kad kiekvienas klientas turi unikalių poreikių, todėl mūsų prioritetas yra rasti jums tinkamą automobilį. Su mumis pasirinktą KIA automobilį galite išsinuomoti nuo 24 iki 60 mėnesių. Mūsų lanksčios nuomos sąlygos užtikrina, kad išsirinkę KIA automobilį pas mus juo mėgausitės ilgai ir patogiai.

Avis Leasing paslauga sukurta specialiai verslui ir suteikia galimybę išsinuomoti KIA automobilius nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiui konkurencingomis kainomis. Ši paslauga idealiai tinka įmonėms, norinčioms efektyviai valdyti savo automobilių parką be priežiūros ir remonto rūpesčių. Avis Leasing pasirūpina visa technine priežiūra ir remontu, prireikus pakeičia pakaitinį automobilį, siūlo 24/7 pagalbą kelyje. Su Avis Leasing įmonės gali supaprastinti savo transporto parko valdymą, mėnesio pabaigoje išsirašydamos tik vieną sąskaitą faktūrą, todėl tai yra patogus ir ekonomiškas sprendimas.

DAUGIAU

Jei ketinate išsinuomoti KIA automobilį, Avis yra tam, kad pasiūlytų geriausias galimybes ir lanksčiausias nuomos sąlygas, atitinkančias jūsų poreikius.  

Jei ieškote KIA automobilio nuomos

Susisiekite su mumis