BMW automobilio nuoma

Savo klientams galime pasiūlyti skirtingų gamintojų transporto priemones, todėl ne išimtis ir  BMW modeliai. Puikiai suprantame, jog kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl labai svarbu atrasti būtent Jums tinkamiausią automobilį. Taip pat siūlome ir skirtingas paslaugas, kurios suteiks galimybę naudotis pasirinkto BMW automobilio nuoma nuo 1 iki 24 mėnesių, o verslui net iki 60 mėnesių. Taip pat galima bus džiaugtis ir itin lanksčiomis nuomos sąlygomis, jei naudojatės myavis.lt transporto priemone ilgesnį laikotarpį.

Ilgalaikės BMW automobilio nuomos sąlygos

Mūsų tikslas kurti ilgalaikius santykius su visais klientais, todėl siūlome itin lanksčias bei kiekvieno poreikiams pritaikytas automobilių nuomos sąlygas. Su myavis.lt galite rinktis iš dvejų pagrindinių paslaugų, tai Avis Leasing bei Avis Flex:

  • BMW ilgalaikė automobilio nuoma – dar kitaip vadinama Avis Flex paslauga, kuri leidžia klientams mėgautis automobiliu nuo 1 iki 24 mėnesių. Be to, kaip jau pats pavadinimas išduoda – paslaugos sąlygos yra itin lanksčios. Pasirinkus  Avis Flex  galėsite ne tik eigoje keisti bei išbandyti naujus automobilius, bet kartu su automobilio nuoma bus įskaičiuota ir jo techninė priežiūra, draudimas, pagalba kelyje 24/7 ir fiksuotos mėnesinės įmokos.  
DAUGIAU
  • Specialiai verslui siūloma išskirtinė Avis Leasing paslauga leidžia automobilį išsinuomoti nuo 24 iki 60 mėnesių laikotarpiui geriausia kaina. O kartu yra suteikiama galimybė pasirinkti praktiškai bet kokį norimą modelį. Įmonėms valdyti automobilių parką gali būti pakankamai sudėtinga ir ne itin efektyvu. Tačiau viską galime atlikti mes, pateikdami tik vieną vienintelę sąskaitą mėnesio gale. Avis Leasing paslauga taip pat leidžia išvengti rūpesčių, susijusių su transporto priemonių priežiūra bei remontu. O prireikus suteiksime pakaitinį automobilį bei garantuosime pagalbą kelyje visą parą.
DAUGIAU

Jei ieškote BMW automobilio nuomos

Susisiekite su mumis