Audi nuoma

Audi – tai žinomas automobilių gamintojas, kuris siūlo įvairius automobilių modelius ir klases. Su myavis.lt Lietuvoje galima greitai ir paprastai išsinuomoti Audi automobilį atitinkamam laikotarpiui ir visai nesvarbu, ar automobilio prireikė vos keliems mėnesiams, ar ilgesniam kaip dviejų metų laikotarpiui – kiekvienam atvejui galime pasiūlyti geriausią variantą. Be to, mūsų internetinėje svetainėje vos per kelias minutes galite išsiųsti užklausą norimai transporto priemonei gauti. O mūsų komanda susisieks su Jumis ir pasiūlys itin lanksčias nuomos sąlygas tiek verslui, tiek fiziniams asmenims, kurie atitiks Jūsų asmeninius poreikius. 

Ilgalaikės Audi automobilio nuomos sąlygos

Ieškantieji automobilio ilgesniam nei mėnesio laikotarpiui galės pasinaudoti mūsų siūlomomis Audi ilgalaikės automobilio nuomos paslaugomis. Galima išskirti dvi pagrindines ilgalaikės automobilio nuomos paslaugas:

  • Avis Flex paslauga yra itin lanksti bei skirta kiekvienam fiziniam ar juridiniam asmeniui prireikus automobilio 1 – 24 mėnesių laikotarpiui. Be to, visuomet bus galima pasikeisti turimą transporto priemonę ir taip išbandyti net kelis skirtingus modelius. Prireikus nutraukti sutartį – nereikia nerimauti dėl papildomų išlaidų. Kadangi tai padaryti itin paprasta bei nieko nekainuoja. 
DAUGIAU
  • Verslui siūloma kita paslauga – Avis Leasing, kuri garantuoja geriausią kainą nuomojantis automobilį 24 – 60 mėnesių laikotarpiui. Svarbiausia, kad papildomai Jums niekuo rūpintis nereikia, nes visa technine priežiūra bei remonto darbais pasirūpinsime mes.
DAUGIAU

Tad, jei ieškote Audi automobilio nuomos ir norite gauti naujausią informaciją bei pasiūlymus

Susisiekite su mumis