Registracija ir naudojimas

Kaip užsiregistruoti "AVIS Now"?

Atsisiųskite "AVIS Now" programėlę is "App Store" arba "Google Play", tuomet galėsite pateikti reikiamą informaciją ir atlikti registraciją. Norėdami naudotis automobilių nuomos paslauga, reikės pateikti galiojančią kredito kortelę ir vairuotojo pažymėjimą. Paskyros sukūrimas užtruks vos kelias minutes ir tuomet jau būsite pasiruošę kelionei!

Kaip pridėti vairuotojo pažymėjimą?

Norėdami pridėti vairuotojo pažymėjimą, pagrindiniame meniu pasirinkite "Mano profilis" ir "Įkelti vairuotojo pažymėjimą". Įvykdžius šias sąlygas, pažymėjimas bus patikrintas ir patvirtintas per kelias minutes.

Kaip pridėti/ pakeisti mokėjimo kortelę?

Norėdami pridėti mokėjimo kortelę, pagrindiniame meniu pasirinkime "Mano sąskaita" ir "Pridėti/ keisti mokėjimo kortelę". Mokėjimo kortelės patvirtinimui, joje rezervuosime 50 centų sumą. Suma galės būti įtraukta į "AVIS Now" sąskaitą ir panaudota atsiskaitymui už artimiausią kelionę arba galimas grąžinimas per 2-3 d.d.

Kortelę galite ištrinti profilyję pasirinkę "Ištrinti mokėjimo kortelę". SVARBU: kortelę iš profilio galėsite pašalinti tik tuo atveju, jei sąskaitoje nėra skolų.

Prieš pradėdami kelionę visada pasitikrinkite, ar pasirinkote tinkamą mokėjimo būdą. Pradėjus kelionę jo pakeisti ir pasirinkti kito mokėjimo būda - galimybės nebus.

Kaip naudotis "AVIS Now" programėle?

Atsidarykite "Avis Now" programėlę ir žemėlapyje matysite visas laisvas transporto priemones.

Automobilio naudojimas. Jei planuojate automobiliu naudotis ilgiaus nei 4 val., rekomenduojame kelionės pradžioje pasirinkti kurį nors iš kelionės paketų, nes tuomet galėsime pasiūlyti geriausią kainą. Žemėlapyje pasirinkus tinkamą transporto priemonę, ją galėsite rezervuoti 15 minučių nemokamai. Prieš pradėdami kelionę, apžiūrėkite automobilį ir patikrinkite ar nėra naujų pažeidimų. Jei pažeidimas nėra pažymėtas pilku rodyklės formos lipduku, nufotografuokite jį ir siųskite el. paštu: avisnow@avis.lt. Jei naujų, vizualiai matomų pažeidimų nėra, programėlėje paspauskite " Pradėti kelionę" ir atidarykite automobilio dureles. Norėdami baigti kelionę, automobilį turite palikti toje pačioje vietoje, kur pradėjote kelionę - kiekviena transporto priemonė turi savo konkrečią stovėjimo vietą. Pastatę automobilį, raktelius palikite jo viduje ir paspauskite "Stabdyti kelionę"). Automobilio durys užsirakina automatiškai. Pasibaigus kelionei, savo įspūdžius galėsite įvertinti "Avis Now" programėlėje. Jei automobilį reikia valyti ar jis turi techninių problemų,palikite komentarą ir mes tuo pasirūpinsime.

Nuo kelių metų galima naudotis "Avis Now" paslaugomis?

Automobilių dalijimo paslauga gali naudotis asmenys nuo 21 metų amžiaus. 

Kaip pridėti nuolaidos kodą?

Nuolaidos kodą galite pridėti skiltyje "Mano paskyra". Jei sistema nepriima nuolaidos kodo, įsitikinkite ar kodo galiojimo laikas nėra pasibaigęs ir jis atitinka nuomos reikalavimus, pasitikrinkite, ar jį įvedėte teisingai. Jei vis tiek negalite panaudoti kodo, atsiųskite mums ekrano nuotrauką su įvestu kodu:  avisnow@avis.lt.

Automobiliai

Kas yra kelionės paketas?

Kelionės paketas - tai paketas, kuris susideda iš laiko ir ridos. Jei planuojate automobiliu naudotis ilgiau nei 4 val., rekomenduojame pasirinkti tinkamą kelionės paketą.

Kada aktyvuojamas kelionės paketas?

Kelionės paketas turi būti aktyvuotas per 24 val. nuo jo įsigijimo. Kelionės paketas tampa aktyvus, kai pradedate kelionę.

Kas nutiks, jei viršysiu į paketo kainą įskaičiuotą laiko ar ridos limitą?

Viršijus į kelionės paketą įtrauktą laiko ir/ ar kilometrų limitą, automobiliu ir toliau galėsite naudotis pagal galiojantį įkainį. Sąskaita už viršytas važiavimo minutes ir/ ar kilometrus bus pateikta atskirai.

Kaip elgtis, jei kelionės pradžioje pamiršau pasirinkti ir įsigyti kelionės paketą?

Kelionės paketą reikia įsigyti prieš pradedant kelionę. Jei tai padaryti pamiršote, turite baigti dabartinę kelionę, vietoje kurioje pradėjote važiuoti, įsigyti tinkamą kelionės paketą ir pradėti naują kelionę.

Ar galiu įsigyti naują kelionės paketą, jei mano kelionės metu pasibaigė anksčiau įsigyto kelionės paketo galiojimo laikas?

Tokios galimybės nėra. Kelionės paketus galima įsigyti tik prieš pradedant kelionę. Turite galimybę baigti dabartinę kelionę pradžios vietoje, nusipirkti naują kelionės paketą ir pradėti naują važiavimą.

Kur galima statyti automobilį?

Norėdami baigti kelionę, automobilį turite palikti toje pačioje vietoje, kurioje ją pradėjote - kiekviena transporto priemonė turi savo konkrečią stovėjimo vietą. Automobilio naudojimo laikotarpiu, jį galima statyti ten, kur tai leidžia KET. Mokamose zonose ar privačiose automobilių stovėjimo aikštelėse, vairuotojas už automobilio stovėjimą turi atsiskaityti savarankiškai.

Automobiliui baigiasi degalai. Kur galiu juos papildyti?

Nemokamai papildyti degalus galite artimiausioje Circle K degalinėje. Kuro kortelę rasite automobili salone, po saulės skydeliu. Jei nesate tikri, kokiais degalais pildyti, ant kiekvieno automobilio degalų bako dangtelio rasite atitinkamą lipduką.

Kaip elgtis pastebėjus, jog automobilis buvo apgadintas?

Jei pažeidimas nėra pažymėtas lipduku, nufotografuokite jį ir atsiųskite mums el. paštu: avisnow@avis.lt.

Kaip elgtis patekus į eismo įvykį?

Susisiekite visą parą veikiančiu pagalbos telefonu +370 698 44 831. Mūsų komanda informuos, kaip elgtis toliau.

Sustabdėte kelionę programėlėje, bet netyčia pamiršote palikti automobilio raktelius/ kuro kortelę arba viduje palikote asmeninius daiktus?

Susisiekite visą parą veikiančiu pagalbos telefonu +370 698 44 831 ir mes atidarysime automobilio dureles nuotoliniu būdu, nepradedant naujos kelionės.

Kaip elgtis, jei automobilis yra nešvarus?

Susisiekite visą parą veikiančiu pagalbos telefonu +370 698 44 831 ir mes pasirūpinsime, jog transporto priemonė būtų kuo greičiau sutvarkyta.

Ar automobiliai yra apdrausti?

Taip, visi mūsų automobiliai yra apdrausti.

Kokie automobiliai yra mūsų parke?

VW Taigo, VW T-Cross, VW T-Roc, Seat Leon. Visi automobiliai yra naujausių modelių.

Mokesčiai ir apmokėjimas

Kaip vyksta apmokėjimas už paslaugas ir sąskaitų išrašymas?

Už paslaugas atsiskaitoma galiojančia kredito arba debeto kortele (Visa, MasterCard), kurią susiejote su savo paskyra. Norėdami pridėti mokėjimo kortelę, meniu pasirinkite "Mano sąskaita" ir "Pridėti/ keisti mokėjimo kortelę". Mokėjimo kortelės patvirtinimui, joje rezervuosime 50 centų sumą. Suma galės būti įtraukta į "AVIS Now" sąskaitą ir panaudota atsiskaitymui už artimiausią kelionę. Galite pridėti daugiau nei vieną mokėjimo kortelę. Aktyvavus kelionę, sistema automatiškai nuskaitys mokėjimą nuo pasirinktos sąskaitos. Kiekvienos kelionės sąskaitą galite rasti skiltyje "Kelionių istorija" ir taip pat išsiunčiamas automatiškai į Jūsų el. paštą.

Kainoraštis

- Automobiliai. Nepasirinkus kelionės paketo, automobiliu naudojimosi kaina 0,08€/min ir 0,22€/km. Jei planuojate važiuoti ilgiau nei 4 valandas, rekomenduojame prieš pradedant važiuoti pasirinkti tinkamą kelionės paketą, tik taip galėsime užtikrinti geriausią kelionės kainą. Galite rinktis kelionės paketą nuo 10 valandų su ridos apribojimu. Įsigijus kelionės paketą jį reikia aktyvuoti (pradėti kelionė programėlėje) per 24 val.

Naudojantis pasirinktu kelionės paketu yra išsiunčiamos dvi sąskaitos: pirmoji - įsigijus kelionės paketą, o antroji - pasibaigus kelionei. Jei nebuvo viršytas į kelionės paketą įtrauktas laiko ir ridos limitas, antros sąskaitos suma 0€. Viršijus kelionės paketo limitus, už viršytą laiką ir/ ar kilometrus reikės mokėti pagal esamą kainoraštį.

Finasinė atsakomybė ir kitos su transporto priemone susijusios išlaidos

Automobiliai

Asmeninė atsakomybė už automobilį  iki 500 €
Bauda sukėlus eismo įvykį esant apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų iki automobilio vertės
Paskyros informacijos pasidalinimas su trečiąją šalimi 500 €
Pamesti raktai 350 €
Cheminio valymo mokestis (taip pat taikomas, jei automobilyje buvo rūkoma) 200 €
KET taisyklių pažeidimo administravimo mokestis 40 €
Neatsargus vairavimas 300 €
Vairavimas apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų 2000 €
TBauda už kuri vagystę 399 €
Mokestis už padangos sugadinimą (jei remontas negalimas) 60 €
Prarastas vartų valdymo pultas 150 €