Kodėl verta rinktis "AVIS" automobilių nuomą

 

"Avis" siūlo galimybę automobilį išsinuomoti ilgesniam laikotarpiui, bei didelių įsipareigojimų ir sudėtingų sutarčių. Mūsų tikslas yra palengvinti ir supaprastinti pasinaudojimo automobiliu galimybę, nepriklausomai nuo to ar jis reikalingas tik kelioms dienoms, ar ilgesniam laikotarpiui.

"Avis" automobilių parke visada rasite naujausius automobilių modelius. Savo automobilių parką atnaujiname kas 6-9 mėnesius, jame yra tik techniškai tvarkingos ir prižiūrėtos transporto priemonės. Turime 11 skirtingų automobilių grupių, todėl kiekviena įmonė gali rasti geriausiai jų poreikius atitinkančią transporto priemonę. Mes taip pat siūlome papildomus priedus ir paslaugas, kaip GPS, vaikiškos kėdutės, degalų kortelės ir jų administravimas bei 24/7 teikiama techninė pagalba.

"Avis" gali pasiūlyti individualius sprendimus Jūsų verslui; galime rasti sprendimus visiems, su transportu susijusiems, klausimams. Mes nuolat geriname savo teikiamų paslaugų kokybę ir ieškome naujų sprendimų, kad galėtume pasiūlyti efektyviausią kaštų optimizavimo politiką, nepriklausomai nuo pasirinktos nuomos trukmės - dienai, savaitei, mėnesiui ar ilgiau.